Home Gündem Sahte gelin çetesi! Serkan Yıldırım kimdir? Didem Arslan Serkan Yıldırım tutuklandı mı?

Sahte gelin çetesi! Serkan Yıldırım kimdir? Didem Arslan Serkan Yıldırım tutuklandı mı?

0
403
serkan yıldırım kimdir

Show TV’nin gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de sahte gelin evlilik çetesi çökertildi. Sahte gelin olayında adı geçen Serkan Yıldırım ise merak konusu oldu. Sahte Gelin evlilik çetesinde adı geçen Serkan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, nereli? Serkan Yıldırım instagram tiktok tutuklandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve son zamanlarda gündeme getirdiği evlilik çetesi olayı ile reytinglerini artıran Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında sahte gelin çetesi çökertildi. Olayın ardından sahte gelin Melisay da dahil olmak üzere birçok kişi gözaltına alındı.

Olayda adı geçen Serkan Yıldırım ise izleyiciler tarafından merak edilip araştırılmaya başladı.

Serkan Yıldırım kimdir?

Sahte gelin Melisay Tosun, 12 Şubat’ta Didem Arslan Yılmaz’la canlı yayınına çıkarken canlı yayındaki her şeyi itiraf etti ve Serkan Yıldırım’ın da sahte gelin çetesinde olduğunu itiraf etti. Melisay Tosun’un gözaltına alınmasının ardından planla temas halinde olan Serkan Yıldırım, ölüm tehditleri aldığı için bugüne kadar hala gerçekleri açıklayamadığını söyledi, tüm iddiaları yalanladı, Didem Arslan Yılmaz ve ekibine yanıt verdi.

Haberlere göre sahte gelin çetesinde adı geçen Serkan Yıldırım, daha önce birçok kez evlenmiş ve cezaevine gönderilmişti. Didem Arslan Yılmaz ile canlı yayından ismini açıklamak istemeyen bir kişi, 2015 yılında Serkan Yıldırım’la birlikte tutukluyken Serkan’ın kendisine iş teklif ettiğini iddia etti. Serkan Yıldırım gözaltına alınan isimler arasında yer almıyor. Didem Arslan Yılmaz 15 Şubat Pazartesi günü Serkan Yıldırım ile ilgili farklı iddiaların yer aldığını ve iddiaları netleştirdiğinde açıklayacağını söyledi.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.