Home Gündem Sahte Gelin evlilik çetesi çökertildi! Sahte gelin Melisay Tosun tutuklandı mı?

Sahte Gelin evlilik çetesi çökertildi! Sahte gelin Melisay Tosun tutuklandı mı?

0
239
melisay tosun tutuklandı mı

Show Tv ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi. Melisay Tosun, 1 aydan uzun süredir Show Tv ekranlarında konuşuyor ve ifadelerde bulunuyor. Yaşanan gelişmelerin ardından evlilik çetesi çökertildi ve Melisay Tosun gözaltına alındı. Melisay Tosun tutuklandı mı, ifadelerinde neler söyledi?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında bir suç çetesi çökertildi. Aylardır üzerinde durulan konuda Melisay Tosun isimli sahte gelinin annesi Dilek Köse, programa başvuru yaparak gerçekleri anlattı. Melisay Tosun da Show TV ekranlarına gelerek yaşadıklarını ve dolandırdıkları insanları bir bir anlattı.

Olaydan tam 38 gün sonra, polis ekipleri 12 Şubat’ta büyük bir operasyon başlattı. Sabah sahte gelinleri idare etmekle suçlanan Derya Akkuş ilk olarak gözaltına alındı. Ağrı Doğubayazıt Bölge Emniyet Müdürlüğü KOM ekibi, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü organize bir şubesi eşliğinde Derya Akkuş’u oluşum suçundan ve nitelikli dolandırıcılıktan tutukladı.

Sahte gelin Melisay tutuklandı mı?

Evlilik çetesinin en önemli ismine büyük bir operasyon yapıldı, bu kişiler birkaç gün suçlandı ve çok fazla delil vardı. Rıdvan Kızılaslan, Meltem Kızılaslan, Zeynep Kızılaslan ve Nuriye Kızılaslan dolandırıcılıktan gözaltına alındı. Maskeli gelin Melisay’ın sevgilisi Emrah Kızılaslan da stüdyoda gözaltına alındı. Sahte gelin Melisay, stüdyoda büyük bir darbe aldı.

Melisay da gözaltına alındı ve sorgulanıyor. Adli işlemlerin ardından mahkeme kararı netleşecek.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.