Ana SayfaGündemSahte Gelin Nehirnaz kimdir? Nehirnaz nereli, kaç yaşında?

Sahte Gelin Nehirnaz kimdir? Nehirnaz nereli, kaç yaşında?

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında açığa çıkan sahte gelin sayısı artıyor. Melisay Tosun ile açığa çıkan, evlilik çetesine bağlı sahte gelin sayısı toplamda üçe çıktı. Son olarak stüdyoya mağdur olarak katılan Sivaslı Musa Bayır, evlilik çetesi tarafından nasıl dolandırıldığını anlattı. Musa Bayır, evlenmek istediği için bu çetenin eline düştüğünü açıkladı. Musa’nın dayısı Turan Bey, olayın nasıl gerçekleştiğini Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında anlattı. Sahte gelin Nehirnaz kimdir? Nehirnaz nereli? Sahte gelin Nehirnaz gerçek adı nedir?

Sahte Gelinler aracılığıyla evlenme vaadinde bulunulan insanları dolandıran evlilik çetesinde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında açığa çıkan evlilik çetesinde ilk olarak Sahte gelin Melisay açığa çıkmıştı. Melisay’ın deşifre olmasından sonra sahte gelin sayısı üçe çıktı. Sivas’tan gelerek dolandırıldığını anlatan Musa Bayır, evlilik vaadi ile nasıl kandırıldığını açıkladı.

SAHTE GELİN SAYISI ÜÇE ÇIKTI!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ele alınan evlilik çetesinin elinde bulunan sahte gelin sayısı üçe çıktı. Son olarak Nehirnaz isimli bir kadının da Sivaslı Musa Bayır’ı dolandırdığı iddia edildi. Nehirnaz’ın gerçek ismi ve kim olduğu da programın ilerleyen bölümlerinde açığa çıkacak.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.