Sanica Isı (SNICA) ne zaman işlem görecek?

11 Kasım tarihinde halka arz için onay alan Sanica Isı’nın halka arz sonuçları ve borsa işlem tarihi yatırımcılar tarafından araştırılmaya başladı. Sanica Isı halka arz sonuçları açıklandı mı? Borsada ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi?

SPK, geçtiğimiz hafta Sanica Isı ile birlikte Özsu Balık’ın halka arzına onay verildiğini açıklamıştı. Gelen bu arz onayının ardından yatırımcılar da şirketler hakkında yoğun bir araştırmaya başladı. Sanica Isı’nın halka arzına katılmak isteyenler konu hakkında detaylı araştırma yaptıktan sonra şirketin halka arz sonuçlarını da internet üzerinde araştırıyor.

Şirket halka arzda toplam 40 milyon TL nominal değerli payı satışa sundu. 20,03 TL fiyattan halka arz olan şirketin bu işlemine katılanlar halka arz sonuçları ve borsa işlem tarihi hakkında bilgi edinmek istiyor.

Sanica Isı’nın halka arz sonuçlarının 21 Kasım Pazartesi günü açıklanması bekleniyor. Borsa işlem tarihinin de yine aynı gün kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Sanica Isı ile birlikte diğer halka arzlardan anlık haber almak için Google Play’de yer alan Halka Arz uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Halka arz olan şirketlerin haberleri uygulamamızda anlık olarak yer almaktadır. Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirmeniz mümkün.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.