Şarkıcı Daniel Hanson konserine gelen 14 kıza tecavüz etti!

Avusturalyalı metal şarkıcı Daniel Hanson’un tecavüz olayları ile çalkalanmaya başladı. Konserine kendisine dinlemek için gelen kızların arasından gözüne kestirdiğine tecavüz eden Daniel Hanson’un son olarak 14 yaşındaki bir kıza rögarda tecavüz ettiği belirtildi. Daniel Hanson şarkıcı kimdir, kaç yaşında?

Dünyanın birçok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan metal şarkıcı Daniel Hanson’un 14 kıza tecavüz ettiği ortaya çıktı. Avusturalyalı şarkıcının konserine gelen kızlardan gözüne kestirdiklerine tecavüz ettiği ve şuana kadar da 14 kıza cinsel istismarda bulunduğu belirtildi.

Son olarak 14 yaşındaki bir kıza konserden sonra yağmur rögarında tecavüz ettiği belirtilen Daniel Hanson, ülke gündemine de bomba gibi düştü. Daniel Hanson’ın olayının ardından kim olduğu da merak konusu oldu. Daiel Hanson kimdir, kaç yaşında?

12 YAŞINDAKİ KIZA DEFALARCA TECAVÜZ ETTİ

Hanson’un tecavüzleri bununla da sınırlı kalmadı. Yine 12 yaşındaki kıza sosyal medya üzerinden ulaşan Hanson, kendisini 18 yaşında olarak tanıttıktan sonra kızla konuşmaya başladı. Daha sonra kızı görüşmeye ikna eden Hanson, 12 yaşındaki kıza defalarca tecavüz etti.

“HAYRANI OLDUĞU İÇİN İNANDIK”

Hanson’un yargılandığı dava da görüldü. Mahkemede ifade veren kızlar, söz konusu şahsın hayranı olduklarını ve bu nedenle kendisine güvendiklerini dile getirdi.

21 YIL HAPİS YATACAK

Hanson’un tecavüzlerinin, bir kızın ihbarı sonucu ortaya çıktığı öğrenilirken, 23 ayrı cinsel taciz suçlaması ile yargılanan Daniel’e 28 yıl hapis cezası verildi. Metal şarkıcı, cezadaki indirimin ardından 21 yıl hapis yatacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.