Home Ekonomi ***SASA*** Sasa Polyester Teknik analiz, destek ve direnç seviyeleri kaç?

***SASA*** Sasa Polyester Teknik analiz, destek ve direnç seviyeleri kaç?

0
415

A1 Capital, son zamanlarda dilden dile dolaşan ve yatırımcıların iştahını kabartan Sasa Polyester hakkında hazırladığı teknik analizi paylaştı. Sasa Polyester son zamanlardaki yükselişini sürdürür mü? Sasa Polyester ne kadar olur, analiz, yorum? Sasa destek ve direnç seviyeleri nedir?

Hissenin simetrik üçgen formaSyonu içerisinde hareket ettiğini takip ediyoruz. Günlük grafikleri baz aldığımızda 8 ve 21 üssel ortalamalarda kesişme gözüküyor ve fiyatlamalar bu ortalamaların üzerinde oluşuyor. Bu durmada 44.00 desteğini yakından izliyoruz. Bu seviye üzerinde simetrik üçgenin üst bandı olarak takip ettiğimiz 46.90 seviyesi kısa vadede önem arz ediyor. Dolayısıyla 46.00 – 46.90 bölgesini ilk satış aralığı olarak belirliyoruz. 46.90 üzeri fiyatlamalarda 49.00 – 50.00 bölgesine doğru yükseliş hızlanabilir.

  • Geri çekilmelerde kısa vadede 44.00 desteği aşağısını zarar kes olarak belirliyoruz.
  • Cari Fiyat: 45.48

YASAL UYARI:

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.