Savaşçı 107. Son bölüm tek parça FOX TV play full izle

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi, yeni sezonda yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Savaşçı dizisini internet üzerinden izlemek isteyenler, konuyu araştırıyor. Savaşçı 107. Son bölüm tek parça izle. Savaşçı yeni bölüm full FOX TV play izle.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezon bölümleriyle de adından söz ettiren Savaşçı dizisi, 107. Bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Kadrosuna Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi tecrübeli oyuncuları da katan Savaşçı, 29 Mayıs Cumartesi akşamı 107. Bölümüyle yayınlanıyor.

Fox Tv’nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Savaşçı bu akşam 107. yeni bölümüyle ekrana gelecek. 5. sezonu ile yoluna devam eden savaşçı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekiyor. Dizinin yeni bölümünde; Yüzbaşı Haydar ve beraberindeki grup Astsubay Bektaş’ın kardeşi Asteğmen Alper’i buldukları sırada Şiyar ve adamlarının saldırısına uğramıştır…

5. sezonuyla izleyicisinden tam not alan Savaşçı dizisi bu akşam 107. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde; Astsubay Görkem ve Astsubay Savaş’la birlikte hemen destek için harekete geçer. Savaş’ın Yüzbaşı Haydar’ları ateş çemberinden çıkarmak için ortaya attığı ilginç fikir Teğmen Efe’yi önce tereddütte bıraksa da, denemekten başka çareleri de yoktur..

SAVAŞÇI 107. BÖLÜM İZLE!

SAVAŞÇI 107. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yüzbaşı Haydar ve beraberindeki grup Astsubay Bektaş’ın kardeşi Asteğmen Alper’i buldukları sırada Şiyar ve adamlarının saldırısına uğramıştır. Teğmen Efe durumu anlamış, onlarla tekrar iletişim kurmaya çalışsa da bu mümkün olmaz.

Astsubay Görkem ve Astsubay Savaş’la birlikte hemen destek için harekete geçer. Savaş’ın Yüzbaşı Haydar’ları ateş çemberinden çıkarmak için ortaya attığı ilginç fikir Teğmen Efe’yi önce tereddütte bıraksa da, denemekten başka çareleri de yoktur.

Üçlü yaptıkları planla Şiyar ve adamlarını oyuna getirirler. Ancak Şiyar’ın bir hamlesi olayların akışını beklenmedik bir şekilde değiştirir ve Görkem ile Savaş Astsubaylar silah arkadaşlarını kurtarmak için hiç düşünmeden kendi hayatlarını hiçe sayarlar…

SAVAŞÇI YENİ SEZON KADROSUNDA KİMLER VAR?

“Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.