See dizisi 2. Sezon ne zaman çıkacak? See oyuncuları kim, konusu nedir?

Son zamanların en çok dikkat çeken yabancı dizilerinden biri olan See, çıkar çıkmaz izleyici kitlesini katladı. See dizisinin ilk bölümünü izleyenler adeta diğer bölümleri de soluksuz izliyor. İlk sezonunu geride bırakan dizinin, 2. Sezonu da merakla bekleniyor. Peki, See 2. Sezon 1. Bölüm ne zaman çıkacak? See dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? 2021 See dizisi hangi platformda? İşte detaylar…

Apple TV’nin ilk özgün dizisi See, ilk sezonu ile tüm dünyada geniş yankı uyandırmayı başardı. Özellikle farklı hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken dizininin ilk sezonunun tamamlanmasının ardından, izleyici kitlesi gözlerini 2. Sezon bölümlerine dikti.

See dizisinin ilk sezonu daha biter bitmez merakla beklenen 2. Sezonu ise sıkça araştırılan konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de de geniş bir izleyici kitlesine ulaşan See adlı dizi hakkında tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte merakla araştırılan See dizisi hakkında bilgiler…

See dizisi oyuncuları kimdir?

See dizisinin en çok dikkat çeken başrol oyuncusu şüphesiz dizide Baba Voss karakterini canlandıran Jason Momoa oldu. Momoa, bilindiği üzere efsane dizi Game of Thrones’da da Khal Drogo’yu canlandırıyordu.

See dizisinde yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde:

Hera Hilmarsdóttir (Maghra Kane)

maghra see

Sylvia Hoeks (Queen Kane)

queen kane see

Archie Madekwe (Kofun)

kofun see

Yadira Guevara-Prip (Bow Lion)

bow lion

Nesta Cooper (Haniwa)

haniwa see

Christian Camargo (Tamacti Jun)

tamacti jun

See dizisi konusu nedir?

Dizi, gelecekten bir zamanı anlatmaktadır. See dizisinde insanlar, yayılan bir virüs sonrasında görme yetilerini kaybetmiştir. Doğan her küçük çocuk, anne-babaları kör olduğu için görme engelli olarak dünyaya gelmektedir. Ancak ikisi hariç. Doğan çocuklar arasında özel olarak nitelendirilen Kofun ve Haniwa’nın doğumu, dünyada gidişatı da değiştirecektir. Peki, Haniwa ve Kofun’u özel kılan görme yetileri nereden gelmektedir. Gizemli ve akıcı bir dizi olan See, 2. Sezonunda hangi konuları önümüze serecek? Bekleyip göreceğiz.

See 2. sezon ne zaman?

Son zamanların en çok beğenilen dizilerinden biri olan See, ilk olarak 1 Kasım 2019 tarihinde yayınlanmıştı. 6 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan 8. Bölümle sezon finali yapan dizinin çekimlerine, koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verilmişti.

See 2. sezon ne zaman?

2020 Ekim ayında yeniden sete çıkan See dizisinin 2. Sezon 1. Bölümü ise 27 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Diziyi adeta soluksuz izleyen hayran kitlesi, merakla bu tarihi beklemeye başladı bile.

Not olarak şunu da ekleyelim. Dizinin yapımcıları aslında 2. Sezonu çok da planlamıyordu. Dizi tüm dünyada adından söz ettirince 2. Sezon çekimlerinin başlatılması kararlaştırıldı. Bakalım Baba Voss, Haniwa ve Kofun bize 2. Sezonda neler anlatacak?

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.