Sefirin Kızı 4 Ocak neden yok? Sefirin Kızı Star Tv 35. yeni bölüm ne zaman?

Sefirin Kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok? Sefirin Kızı 4 Ocak 35. Yeni bölüm Star TV ne zaman?

0
152

Star TV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümleriyle izleyicilerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı Sefirin Kızı dizisini izlemek isteyenler araştırmalara başladı. Sefirin Kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok? Sefirin Kızı 4 Ocak 35. Yeni bölüm Star TV ne zaman?

Star TV’de yayınlanan ve yayınlandığı her bölümle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, yeni sezonda da yepyeni bölümlerle dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümle hem sosyal medyanın en çok konuşulanlarından hem de internetin en çok arananlarından olan dizi, reytinglerde de üst sıralara oynuyor. Sefirin Kızı dizisi, Star Tv ekranlarında son olarak 34. Bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin, yayınlanan son bölümünden sonra bir sonraki bölümde neler olacağı da büyük merak konusu oldu. Ancak Sefirin Kızı dizisi, bir hafta yayına ara verdi. Sefirin Kızı 35. Yeni bölümü ekranlarda göremeyen dizi severler de konuyu internette araştırmaya başladı. Peki, Sefirin Kızı 35. Yeni bölüm neden yok? Sefirin Kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Star TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi, yayıncı kanalın yeni yıl reklam anlaşmalarını sürdürmesi nedeniyle, 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Sefirin Kızı dizisinin yerine Türk sinema filmi Deliha saat 20.00’de ekranlara gelecek.

SEFİRİN KIZI 35. BÖLÜM NE ZAMAN?

Sefirin Kızı dizisi 35. Yeni bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here