Sefirin Kızı 33. Son bölüm STAR TV full izle! 34. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı, 21 Aralık Pazartesi akşamı 33. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan her bölümüyle adından söz ettiren dizinin 33. Son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin son bölüm izleme linkini araştırmaya başladı. Sefirin Kızı 33. Son bölüm STAR TV HD full izle! Sefirin Kızı 34. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Son zamanların adından söz ettiren dizisi Sefirin Kızı, Star TV ekranlarında pazartesi akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya ve dizi severlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, 21 Aralık Pazartesi akşamı 33. Bölümüyle dizi severlerin evine konuk oldu. Sefirin Kızı dizisinin son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de diziyi internette araştırıyor. Sefirin Kızı dizisinin 33. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölüm de merak edilenler arasındaki yerini aldı. Sefirin Kızı 34. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar..

SEFİRİN KIZI DİZİSİ 32. BÖLÜM ÖZET

Nare ve Sancar ayrılırlar ama ikisi de kendi yaralarını sarmaya değil, birbirlerini korumaya koyulurlar.

Nare, çemberi giderek daraltan Kahraman’dan Sancar’ı korumak için Gediz’le işbirliği yapar. Sancar için babasına yalvarmaya bile razı olur.

Sancar ise hem Nare’yi belalardan korumaya çalışır, hem de ailesi ve Melek onu suçlamasın diye uğraşır. Nare’yi uzaktan takip ederken iyice sıkışan Gediz’e, Gediz’in peşindeyken Sahra’ya ulaşır. Sahra’dan şüphelenir ve bu sayede de Menekşe’nin oyununa ulaşır. Sancar gerçekle yüzleşir: bir oğlu olmayacaktır…

Her şey domino taşları gibi yıkılır ve bütün oyunlar açığa çıkarken, galibiyet tek bir kişinin olacak gibi görünmektedir; Kahraman’ın.

SEFİRİN KIZI 33. BÖLÜM FRAGMANI

SEFİRİN KIZI 33. BÖLÜM İZLE

SEFİRİN KIZI 34. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sefirin Kızı dizisinin 33. Bölümü bittikten sonra yeni bölüm fragmanı da merakla araştırılıyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızda bulabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.