Home Medya Sefirin Kızı 35. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle! 34. Son bölüm...

Sefirin Kızı 35. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle! 34. Son bölüm full Star TV izle!

0
362

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, 28 Aralık Pazartesi akşamı yine merakla beklenen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Sefirin Kızı 28 Aralık Pazartesi akşamı 34. Bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı 34. Bölümü kaçıranlar yeniden izlemek isteyenler, dizinin son bölüm izleme linkini internette araştırıyor. Sefirin Kızı 34. Son Bölüm tek parça full star tv izle! Sefirin Kızı 35. Yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı 35. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 35. Bölüm fragmanı izle!

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı Pazartesi akşamları televizyonlarının başında olan dizi severlere duygusal ve keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümle sosyal medyanın en çok konuşulan, internetin en çok aranan dizilerinden biri olan Sefirin Kızı’nın son bölümü yine güzel bir hikayeyle dizi severlerin karşısına çıktı. Sefirin Kızı son bölümde, “Melek’in bebekliğini göremeyen Sancar’ın umutlarını bağladığı bebek, onun hiç haberi olmadan, yasını bile tutamadan yitip gitmiştir. Sancar, bu gerçekle başetmekte çok zorlanır ama yaşadığı boşluktan onu çıkaran yine Melek olur. Melek ve Nare bütün sevgileriyle Sancar’ı sararlar. Nare, dost bildiği Sahra’nın Akın’ın kardeşi çıkmasıyla çok sarsılır ama her zamanki gibi kendisini bir kenara koyarak, ayrılmalarına rağmen Sancar’ın derdiyle hemhal olur. Sancar, Menekşe’ye ve Sahra’ya cezalarını keser ve Kahraman’la karşı karşıya kalır. Ancak bu sefer Kahraman’ın ona keseceği bir ceza vardır; sadıçların altından kalkamayacakları bir ceza… Gediz ise, bir yandan Sancar’a yaptıklarının pişmanlığını yaşarken bir yandan da kendisini yine onun karşısında bulur. Çünkü Sancar Sahra’ya, Sahra’nın dayanamayacağı bir ceza vermiştir! Gediz, bu karanlık günlerinde tutunduğu Sahra’yı kurtarmak için canını dişine takar ama sonunda çok büyük bir seçim yapmak zorunda kalır. Sancar’ın canı mı, Sahra’nın canı mı?”

SEFİRİN KIZI 34. BÖLÜM İZLE

SEFİRİN KIZI 35. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sefirin Kızı dizisinin 34. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde fragmanı da merak konusu oldu. Dizide haftaya neler olacağını merak edenler, konuyu internette araştırıyor. Sefirin Kızı 35. bölüm fragmanını yukarıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.