Selva Gıda halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Selva Gıda izahname!

Halka arz olacak şirketler arasında yer alan şirketlerden biri de Selva Gıda oldu. Selva Gıda’nın halka arzının ne zaman olacağını merak eden yatırımcılar, konuyu araştırıyor. Selva Gıda halka arz ne zaman hangi tarihte, borsa hisse kodu nedir? Selva Gıda taslak izahname!

Son zamanlarda birçok firma, Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu yaparak halka arz oldu. Bazı şirketler ise SPK’ya başvurusunu yapıyor ve onay sürecini bekliyor. Onay bekleyen firmalardan biri de Selva Gıda olarak dikkatleri çekiyor.

Gıda sektöründe önde gelen şirketlerden biri olan Selva Gıda’nın halka arzı, yatırımcılar tarafından da merakla beklenmeye başladı. Özellikle halka arz tarihini ne zaman olduğu ve borsa kodunun ne olacağı gibi detaylar internet üzerinde sıkça aranıyor.

Şirket hakkında

5 kıtada, 80’nin üzerinde ülkede Selva tüketiliyor!

Selva kurulduğu ilk günden itibaren ülkemizin en önemli un, irmik ve makarna ihracatçısı olmuştur. Bugün 5 kıtada 80’nin üzerinde ülkede selva satılıyor. Dünya insanının ortak lezzet anlayışına hitap edebilen Selva’yı, Japonya’dan Somali’ye, Avustralya’dan Trinidad Tobago’ya kadar dünya insanı lezzetin büyüsünü Selva’da buluyor. Ve onlar Selva’ya “Magic of taste” diyor.

Selva, tekrar ısıtılıp ilk lezzetiyle tüketilebiliyor!

Selva makarnanızı keyifle pişirdiniz ve afiyetle yediniz. Ama bir miktar makarnanız arttı. Olsun, korkmayın. Pişmiş selva makarnanın artan kısmını buzdolabında kapalı bir kapta saklarsınız, iki gün sonra dahi çıkarıp tekrar ısıttığınızda makarnanız ilk günkü lezzetini, kıvamını ve rengini, lapalaşmadan korur.

Selva tesisleri sürekli kontrol altında tutuluyor!

Selva’nın üretim tesisleri haşerelere karşı monitörlerle donatılmış olup, her an kontrol ediliyor. Bayi depoları da sürekli denetleniyor. Özel klima sistemi ile üretim ve depo binası içerisinde, artı hava basıncı oluşturularak, dışarıdan toz girmesine müsaade edilmiyor.

Selva Gıda halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Selva Gıda’nın halka arzı SPK’dan onay beklemeye başladı. Halka arzın ne zaman olduğuna dair ise henüz net bir tarih gelmedi. SPK tarafından onay alındığında, Selva Gıda halka arz tarihi belli olacak. Şirketin borsa kodu da halka arz onayından sonra netleşecektir. Selva Gıda hakkında gelişmeler oldukça haberlerimiz güncellenecektir.

Selva Gıda izahname için tıklayın

NOT: İçeriklerimiz, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.