Seyfettin Sola kimdir, kaç yaşında nereli? Twitter Seyfettin Sola tutuklasın neden?

Seyfettin Sola ismi Twitter’da gündeme oturdu. #SeyfettinSolatutuklansın etiketi trend topic listesine girdi. Söz konusu Seyfettin Sola’nın kim olduğu ise merak konusu oldu. Seyfettin Sola kimdir, kaç yaşında, nereli? Seyfettin Sola neden tutuklanması isteniyor? Seyfettin Sola suçu nedir? Gibi araştırmalar da arama motorlarında sıkça yapılmaya başladı. Toplu taşıma aracında (otobüste) Seyfettin Sola’nın fotoğrafını çektiği kadın kim, olay nerede hangi şehirde yaşandı?

Twitter’da zaman zaman gündeme giren konulara anlam verilemiyor. Bugün yine gündeme giren bir etiket, sosyal medya kullanıcılarını meraklandırdı. Seyfettin Sola ismi, trend topic listesinde yer aldı. Twitter kullanıcıları, Seyfettin Sola Tutuklansın etiketini görünce konuyu arama motorlarında araştırmaya başladı.

Seyfettin Sola’nın kim olduğunu merak edenler arama motorlarında konuyu araştırıyor. Peki, kimdir Seyfettin Sola?

Seyfettin Sola kimdir?

Seyfettin Sola isimli şahıs, sosyal medyada dolaşan iddialara göre, toplu taşıma aracında bir kadının bacaklarının fotoğrafını çekti. Söz konusu olayla ilgili video, kısa süre içerisinde Twitter’da binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Fotoğraflarının çekildiğini iddia eden bir kadın, söz konusu şahsın elinden telefonu alarak video çekmeye başladı. Adamın elinden telefonu alan kadın, çekilen fotoğrafı da telefonda gösterdi. Kadın videoda, “Bu gördüğünüz adam, benim fotoğrafımı çekmiş. Gösteriyorum fotoğrafı da. Kaç yaşında adam, görüyorsunuz” dedi. İddiaların odağında bulunan isim ise videoda herhangi bir cevap vermedi.

İşte Sosyal medyada dolaşan o video.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.