Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan ne kadar nafaka alıyordu?

Geçtiğimiz günlerde Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’den ayrılması ile gündeme gelen Şeyma Subaşı bu kez de Acun Ilıcalı’dan nafaka almayı bırakması ile magazin gündeminde yankı uyandırdı. Şeyma Subaşı’nın ne kadar nafaka aldığı ise merak konusu oldu. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan ne kadar, kaç lira nafaka alıyordu? İşte detaylar…

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mısırlı Eski Sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin dolandırıcı olduğu iddiaları ile hem sosyal medyanın hem de magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı, bu kez de eski eşi Acun Ilıcalı ile gündeme geldi.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nın nafaka almayı bıraktığını açıkladı. Bu açıklama sosyal medyanın da gündemine düşen konulardan biri oldu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ilıcalı, “Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana şu an paraya ihtiyacım yok” dedi.

Yapılan bu açıklamaların ardından ise Şeyma Subaşı’nın geçmişte ne kadar nafaka aldığı merak konusu oldu.

Şeyma Subaşı ne kadar nafaka alıyordu?

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, 2018 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. İkilinin aralarında imzalanan protokole göre; Ilıcalı’nın, Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödemesine karar verilmişti.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.