Şeyma Subaşı bebeğini aldırdı mı, kürtaj mı yaptırdı?

Sosyal medyada dolaşan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’den ayrılan Şeyma Subaşı’nın bebeğini düşürmediği, kürtaj yaptırdığı iddia edildi. Şeyma Subaşı bebeğini aldırdı mı?

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın sözde milyarder sevgilisi ile rüya gibi günleri hüzünle sonuçlandı. Sevgilisinden ayrılan Subaşı, sosyal medya hesaplarından da Mohammed Al Saloussi ile olan tüm fotoğraflarını sildi.

Güç içerisinde çıkan bir iddia ise magazin dünyasının adeta sarstı. Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin dolandırıcı olduğu, Şeyma Subaşı’nın da kendisinden bu yüzden ayrıldığı iddia edildi.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu kamuoyuna duyurmuş ancak kısa bir süre sonra da bebeğini düşürdüğünü açıklamıştı. Bugün çıkan bazı haberler ise Şeyma Subaşı’nın bebeğini düşürmediği aldırdığı yönündeydi.

İddiaları görenler, adeta şoke oldu. Saloussi’nin dolandırıcı olduğu sebebiyle Şeyma Subaşı’nın kendisinden çocuk dünyaya getirmemek için kürtaj yaptırdığı iddia edildi. Söz konusu iddia, birçok haber sitesine de konu oldu. Aynı zamanda sosyal medyada da geniş yankı bulan Şeyma Subaşı bebeğini aldırdı mı? sorusunun yanıtı henüz netleşmedi. Şeyma Subaşı’nın konuyla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.