Şeyma Subaşı hamile mi 2021? Mohammad Alsaloussi kimdir, nereli, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşk defteri açan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından hamilelik durumu ile ilgili yaptığı açıklama ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Şeyma Subaşı hamile mi, kimden hamile? Şeyma çocuğunun babası kim? Mohammed Alsaloussi kimdir, kaç yaşında, nereli?

Son zamanlarda magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren isimlerin başında gelen Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi çiftinden yeni bir haber geldi. Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından hamile olduğuna dair çıkan söylentilerin doğru olduğunu açıkladı.

Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den hamile olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, romantik bir organizsyonla evet demişti. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra yeni aşklara yelken açan Şeyma Subaşı son olarak Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evliliğe karar vermişti.

Şeyma Subaşı’nın ani evlilik kararının ardından ‘hamile’ iddiaları ortaya atılmış ancak yine Şeyma Subaşı tarafından yalanlanmıştı. Verdiği bir röportaj sırasında “Evlenmeden hamile kalmam” diyen Şeyma Subaşı’nın evlilik öncesinde hamile kaldığı ve bu nedenle hızlı bir evlilik ve düğün kararı aldığı ortaya çıkmış oldu.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi milyarder mi? dolandırıcı mı? Açıklama geldi: Milyarder falan olamazŞeyma Subaşı’nın sevgilisi milyarder mi? dolandırıcı mı? Açıklama geldi: Milyarder falan olamaz

Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veren Şeyma Subaşı, çok kısa süre sonra paylaşımını sildi. Ancak o sırada alınan ekran görüntüleri Şeyma Subaşı’nın hamile kaldığını ortaya çıkardı. Şeyma Subaşı paylaşımını ingilizce olarak yaptı.

Şeyma Subaşı, yaptığı bu açıklamayı çok kısa süre içerisinde sildi.

Dünyadaki tüm arkadaşlarıma ve aileme! Son zamanlardaki tüm söylentileri doğrulamak için hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse, evlenmek için acele etmemizin nedeni buydu. Acele etmeye gerek olmadığına karar verdik, birbirimizi seviyoruz ve saygı duyuyoruz ve şimdilik düğünümüzü erteliyoruz. Hamile olmanın tadını çıkarmaya odaklanmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim, bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım! Teşekkür ederim!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.