Şeyma Subaşı’nın burnunun yamuk hali sosyal medyanın gündeminde

Bir süredir Miami’de hayatını devam ettiren Şeyma Subaşı, sevgilisi ile verdiği pozların yanı sıra bugün de burnu ile gündeme oturdu. Şeyma Subaşı’nın burnunun yamuk fotoğrafı binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Şeyma Subaşı burnuna estetik mi yaptırdı? Şeyma subaşı Burnunun yeni hali yamuk hali nasıl?

Bir süredir Miami’de yaşayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle derginin gündemine girmiş ve estetik önerisi gündemde olmuştur. Subaşı’nın kıvrık burnu onu şaşırttı.

Şeyma Subaşı artık Mısırlı bir sevgiliyle yaşama aşkıyla gündemde, şimdi de estetik burnu için gündemde. Şeyma Subaşı’nın burnunun görüntüsü sosyal medyaya düştü. Subaşı’nın yüzünü görenler, “Yine estetik ameliyat oldu mu?” Diye sormadan duramadı. Burnunun kıvrımlı şekli insanların ilgisini çekmese de takipçilerinin çoğu bundan hoşlanmadı.

Şeyma Subaşı’nın beklenmedik bir şekilde İtalya’dan ayrılmasının ardından Dj Guido Senia, Mısırlı işadamı Muhammed Alsaloussi yeni bir aşka yelken açtı.

Sevgilisinin ismiyle dövmesi var

Sevgili ile sık sık paylaşımda bulunan Subaşı, geçtiğimiz günlerde takipçilerine Muhammed Alsaloussi’nin koluna “Meedo” isminin kazınmış olduğunu gösterdi.

Dizlerinin üzerinde poz veriyor

Şeyma Subaşı, en özel anını sosyal medya hesaplarından Mısırlı sevgilisiyle paylaştı, sevgilisinin fotoğrafını Sevgililer Günü’nde paylaştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.