Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mısırlı Mohammed Al Saloussi dolandırıcı mı çıktı?

Sosyal medyada çıkan bir iddia ortalığı karıştırdı. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi ve evlilik hazırlığı içerisinde olduğu Mohammed Al Saloussi’nin dolandırıcı olduğu iddia edildi. Mohammed Al Saloussi’nin dolandırıcı mı? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi dolandırıcı mı?

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra uzak diyarlarda yeni aşklara yelken açan Şeyma Subaşı, tabiri caizse rüya gibi bir hayatın içerisindeydi. Milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile sosyal medyada zaman zaman da pozlar paylaşan Subaşı, magazin gündeminden bir türlü düşmek bilmiyor.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi, sevgilisine aldığı pahalı hediyelerle de Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmıştı. Kimi zaman sahilde kimi zaman da lüks mekanlarda sevgilisi ile fotoğraflar paylaşan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde hamile olduğu da açıklamış ancak açıklamasından kısa bir süre sonra da bebeğini düşürdüğünü söylemişti.

Dün gelen bir haber ise yine magazin gündemine bomba gibi düştü. Subaşı’nın sevgilisinden ayrıldığı, yüzüğünü attığı ve sosyal medya hesaplarından da Mohammed Al Saloussi ile olan tüm fotoğraflarını sildiği öğrenilmişti.

Bugün sosyal medyada çıkan bir iddia ise gündeme bomba gibi düştü. Twitter’da trend topic listesinin ilk sırasında yer alan Şeyma Subaşı’nın Mısırlı Sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin dolandırıcı olduğu iddia edildi. Konuyla ilgili birçok kişi işe mizah dolu paylaşımlarda bulundu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.