Sezgin Baran Korkmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Sedat Peker, yayınladığı son videoda Sezgin Baran Korkmaz hakkında da iddialarda bulundu. Bu iddiaların üzerine konuyu takip edenler, Korkmaz hakkında detaylı araştırmaya başladı. Sezgin Baran Korkmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Sezgin Baran Korkmaz ne iş yapıyor?

Sezgin Baran Korkmaz’ın kim olduğunu merak edenler konuyu araştırmaya başladı. Sedat Peker, son videosunda Sezgin Baran Korkmaz’ın da hakkında iddialarda bulundu. İzleyiciler Korkmaz’ı araştırmaya başladı.

Sezgin Baran Korkmaz kimdir?

Sezgin Baran Korkmaz 1977 yılında Kars / Digor’da dünyaya gelmiştir. Kayıtlarda Türk iş insanı, girişimci olarak geçen Sezgin Baran Korkmaz SBK Holding ve SBK Vakfının kurucu başkanıdır.

Sezgin Baran Korkmaz’ın kaç tane şirketi vardır?

Mega Varlık Yönetim A.Ş., Komak Isı Yalıtım sistemleri, SBK Holding Biofarma İlaç sanayi, Unico Sigorta, Münir Şahin İlaç Sanayi, Ecem İlaç Pazarlama, İstanbul Doğu Batı Derneği, Bugaraj Elektronik Ticaret, Hexagon Mühendislik, Auto Alsat Bilişim Otomotiv, Vaniköy Sigorta, Komak Madeni Yağ Akaryakıt, Boğaziçi Cam Sanayi, Bukombin Bilişim, Ürosan Kimya, Noil Yatırım, Blane Teknoloji, Umut İlaç,İsaanne Sarl şirketlerinin sahibidir.

Sezgin Baran Korkmaz kaç yaşındadır?

Sezgin Baran Korkmaz 1977 yılında dünyaya gelmiştir ve 44 yaşındadır.

Sezgin Baran Korkmaz’ın biyografisi , Sezgin Baran Korkmaz neden hedef alındı.

Sezgin Baran Korkmaz, hayırsever kişiliği ile de tanınıyor. Relief International ve EastWest Institue’da yönetim kurulu üyesidir ve EastWest Institue İstanbul ofisi Sezgin Baran Korkmaz’ın himayesinde açılmıştır.

Önemli bir sivil toplum örgütü olan Relief International, genel olarak dezavantajlı kişilere ve çeşitli büyük ölçekli krizlere odaklanmaktadır.

Sezgin Baran Korkmaz, Relief International’ın Suriye’nin iç çatışmasından etkilenen çocuklar adına yaptığı çalışmaları genişletmek için maddi ve manevi destek vermektedir.

1000’den fazla çocuğa burs veren Sezgin Baran Korkmaz, 2017’de SBK Vakfı’nı kurdu. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde, binlerce öğrencinin öğrenim göreceği okullar yaptırdı ve devlete bağışladı.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.