Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında, nereli? Sıla Doğu Nez Demir’e neler söyledi?

Nez Demir ile Dilan Polat arasında yaşanan kavgaya Sıla Doğu da dahil oldu. Sıla Doğu canlı yayında Nez Demir’e ağza alınmayacak küfürler etti. Olayların yaşanmasının ardından ikili arasında canlı yayınlarda geçen diyaloglar meraklılar tarafından araştırılmaya başladı. Peki, Nez Demir Dilan Polat olayında neler yaşandı? Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında, nereli? Sıla Doğu erkek miydi, erkek hali fotoğrafları var mı? Sıla Doğu canlı yayın video!

Dilan Polat, açtığı canlı yayında Nez Demir hakkında söyledikleri ile sosyal medyanın kısa sürede gündemine oturmuştu. Nez Demir ve Dilan Polat canlı yayında adeta birbirlerine girdi. İkili arasında yaşanan tartışmalara, Sıla Doğu da dahil oldu. Sıla Doğu’dan kısa sürede cevap geldi. Sıla Doğu canlı yayında, Nez Demir’e ağza alınmayacak küfürler etti.

İkili arasında yaşanan diyalog kısa sürede gündeme oturdu. Magazin severler ise yaşanan tartışmanın detaylarını araştırıyor. Merak edilen bir başka konu ise Sıla Doğu oldu. Sıla Doğu kimdir? Sıla Doğu kaç yaşında, erkek miydi, Erkek hali fotoğrafları var mı gibi soruların yanıtları internette araştırılıyor.

Sıla Doğu kimdir?

Magazin dünyasının önde gelen isimlerine güzellik uzmanı olarak hizmet veren Sıla Doğu, Dilan Polat’ın kardeşidir. Sıla Doğu, İstanbul Levent’e 3 yıl önce ablası Dilan Polat ile açtığı güzellik merkezinde kısa sürede tanınarak magazin dünyasının ünlü isimlerinin vazgeçilmez adresi haline geldi.

Şeyma Subaşı, Dila Tarkan, Aleyna Tilki, Nez Demir, Selin Ciğerci, Eylül Öztürk gibi pek çok ünlünün güzellik merkezinin müdavimi olduğunu kaydeden Sıla Doğu, kazancının bir kısmını sosyal sorumluluk projelerine ayırdığını ifade etti.

Elazığ depreminde kendi çapında yardımlar yapan Doğu, Türkiye genelindeki illerde şubeler açmayı, şubelerinde de şehit ve gazi yakınlarına özel hizmet sunmayı planladığını anlattı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.