Sinan Çetin’in mayosuz çıplak pozu sosyal medyanın gündeminde

Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, denizden çıktıktan sonra etrafında bulunan insanlara aldırmadan mayosunu çıkardı. Çıplak bir şekilde objektiflere takılan Sinan Çetin’in bu halleri, sosyal medyanın diline düştü.

Sinan Çetin, Bodrum’da tatil yaptığı sırada denizden çıktı ve etrafında bulunan insanlara aldırmadan mayosunu çıkardı. Yaşanan bu anlar, magazincilerin kameralarına yansıdı.

Tatilini Bodrum’da sürdüren ünlü yönetmen Sinan Çetin, teknede ulu orta yerde üstünü değiştirirken çırılçıplak görüntülendi. Geçtiğimiz gün yine Çetin’in oğlu Rafael Cemo’nun çıplak fotoğrafı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Başarılı şarkıcı Nil Karaibrahimgil, tatil sezonunu ailesiyle Bodrum’da açtı. Karaibrahimgil, önceki gün teknesinde arkadaşı Sinan Çetin ve eşini ağırladı. Tatilde rahatlığın dozunu kaçıran Çetin, bir ara herkesin içinde mayosunu değiştirdi.

ÇIRILÇIPLAK GÖRÜNTÜLENDİ

Takvim’de yer alan habere göre, uzun bir deniz keyfi yapan yönetmen Çetin, sudan çıkıp kurulandı. Nil Karaibrahimgil’in yanı sıra teknedeki diğer iki kadına da aldırış etmeyen Sinan Çetin, uluorta mayosunu değiştirdi. Çırılçıplak görüntülenen Sinan Çetin’in rahatlığı görenleri şaşkına çevirdi.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.