Sırra kadem basan kayıp Doktor Duygu Eda Altıngeyik bulundu!

Antalya’nın Kepez ilçesinde kayıplara karışan yeni mezun Doktor Duygu Eda Altıngeyik Müge Anlı’nın programında bulundu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’da canlı yayına katılan genç kadın, gurur yaptığını ve bu yüzden gittiği söyledi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir kayıp vakası daha çözüldü. Geçtiğimiz hafta kayıplara karışan ve sosyal medyada da sıkça konuşulan Doktor Duygu Eda Altıngeyik, bulundu.

Duygu Eda Altıngeyik’in kardeşi Mehmet Altıngeyik, canlı yayında ablasının kaybolduğu günün detaylarını paylaşmıştı. Kuzeni ile ablasının tartıştığını söyleyen Mehmet Altıngeyik, ablasına destek olmadığı için pişman olduğunu söyledi.

Canlı yayına bağlandı!

Kayıp olarak 4 gündür aranan Duygu Eda Alytıngeyik, bulundu. Müge Anlı’ya telefonla bağlanan genç doktor, kuzeni ile tartıştığını olayın akabinde ailesi ile de tartıştığını söyledi. Ailesinden destek beklediğini ama beklediği desteği göremediğini söyleyen Duygu Eda Altıngeyik, bu konuda gururlu olduğunu söyledi.

Yaşadıklarını anlatan Duygu Eda Altıngeyik’in evine sığındığı bir vatandaş, Duygu hanımı gecenin geç saatinde yolda gördüğünü, sürekli ağladığını söyledi. O anki durumuna dayanamayan vatandaş, Duygu’yu evine aldı. Duygu’nun kaybolduğu günden bu yana evine sığındığı kadının evinde olduğu öğrenildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.