Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Şölen Çikolata personel alımı için iş ilanları yayınladı. Gıda firması Şölen çikolata bünyesinde görev almak isteyen adaylar Şölen Çikolata iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu aşamasına geçiş sağlayabilirler.

Şölen Çikolata Personel Alımı Açık Kadrolar

Şölen çikolata personel alımı kadroları farklılık gösterebilmektedir. Kariyer adresi incelendiğinde Şölen Çikolata’da açık olan kadrolar şöyledir; geleneksel kanal saha satış yöneticisi, ithalat uygulama uzman yardımcısı ve iş güvenliği müdürü gibi kadrolar için personel alımı açık kadroları yayınlanmıştır.

Şölen Çikolata İş İlanları

Şölen Çikolata açık kadrolara iş ilanlarına ulaşmak için adaylar aşağıda verilmiş olan Şölen Çikolata kariyer adresine giderek incelemelerini gerçekleştirebilirler. Şölen Çikolata iş ilanlarına iş başvurusu için yine ilgili sayfaya üye girişi veya üye kayıt işlemlerinin ardından Şölen Çikolata’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • www.kariyer.net/firma-profil/solen-4705-29588

Şölen Çikolata Hakkında

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, markalarından aldığı güçle geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Bölgede ve dünyada küresel bir oyuncu olmak amacıyla 30 yıllık tarihinde ilklerle dolu her çalışmaya başlayan Şölen, Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic gibi markalarıyla uluslararası pazarlarda önemli başarılar elde etti. Luppo, Lokkum ve Nutymax.

Kişiyi işinin merkezine koyan Şölen, 200’den fazla ürününü atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyeler ve ikram kategorilerinde Amerika Birleşik Devletleri’nden Belçika ve Maldivlere ihraç eden yaklaşık 120 ülkeye ihraç ediyor. Hedef pazarlarda güçlü bir şekilde var olabilmek için kendi kuruluşunu kuran Şölen’in şu anda Dubai, Cezayir, Azerbaycan, ABD ve Suudi Arabistan’da bölge ofisleri ve Levant Bölgesi, Kanada, Çin ve Latin Amerika’da bölge müdürlükleri bulunuyor. Kısa süre önce Almanya ve İngiltere’de ofisleri açtı.

Yaptığı her işte tutkuyla fark yaratan ve değerlerinden ödün vermeyen Şölen, Gaziantep ve İstanbul’daki 2 tesisinde yaklaşık 2 bin çalışanı ile her yaştan tüketicisi için yüksek standartlarda üretim yapıyor. Şölen, Gaziantep’te 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 120 bin metrekarelik rüya fabrikası ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada rol model olarak kabul edilen ekipman ve yetkinliklere sahip sektöründe ve Türkiye ekonomisinde Endüstri 4.0’da öncü oldu. Şölen, Gaziantep ve İstanbul’daki Ar-Ge merkezleri ile Türk gıda sektöründe tek bir tüzel kişilik altında Ar-Ge merkezi bulunan 2 farklı lokasyonda ilk firmadır. Hem Türkiye’de hem de dünyada sektörünün tüm listelerinde ilk sıralarda yer alan Şölen, Şeker Sektörü TOP 100’de 57. sırada.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.