Survivor 14 Şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu?

0
188

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da heyecan devam ediyor. 14 Şubat eleme adayı ve dokunulmazlık oyununu kazanan merak konusu oldu. İzleyiciler merak ettiklerini araştırmaya başladı. Survivor 14 Şubat 2021 Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor’ın ikinci bağışıklık oyununun heyecanı ekranda belirdi. İlk aşılama oyununu kaybeden ünlüler ekibinin hırsı, kaçınılmaz bir sonuçtur. Avantaj oyunu sona erdikten sonra ünlüler ve gönüllüler zorlu bir yola çıktı. 14 Şubat’ta Survivors için 2021’de ikinci dokunulmazlık oyununu iki taraf da kaybetmek istemiyor. İşte hayatta kalanlar için nitelikli adaylar …

Pazar akşamı yeni bölümde Survivor yarışmacısı elenmenin heyecanını yaşadı. İkinci nitelikli adayın elenmemesi için aşılama oyunundaki tüm kozları paylaştılar. Hakim oyunun ardından bu hafta başlayan ikinci muafiyet, her iki takımı da katılmaya zorladı. Reşat ve gönüllüler erkeklerin üstünlük oyununa katılırken, gönüllüler takımından Öykü ve Aleyna Kalaycıoğlu kadın yarışmasında son iki sırada yer aldı. Bu nedenle avantaj oyununun gönüllüleri erkek ve kadınlara aittir. İşte detaylar …

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Heyecan verici yarışmada, gönüllüler dokunulmazlık birinci oldu ve ünlüler birincilik için aday gösterildi. Ancak 14 Şubat Pazar günü ekrana gelen bölümün galibi henüz belli değil. İkinci bağışıklık oyunu, rakipler arasındaki dengeyi ortaya çıkaran, hayatta kalanlar için klasik oyunlardan biridir.

İki takımın oyuncuları nefeslerini tuttu. Ancak gönüllülerden Berkay ve İsmail ünlüler takımında karşı karşıya geliyor. Berkay birincilik, İsmail Balaban ikinci oldu. İsmail son savaşı yaptı. Ünlü oyuncu 8 puana ulaştı ve skor 8-9 oldu.

Ayşe ile Merve arasındaki ilk maçı Merve, ikinci maçı Ayşe kazandı. Son maçta Ayşe kazandı ve gönüllüler takımına dokunulmazlık getirdi.

survivor eleme adayı kim oldu?

Cumartesi akşamı kaybeden ünlüler arasında Doğan 7 oy, Çağrı 3 oy ve Sergen 1 oy alarak Doğan ikinci kez eleme turuna girdi.

Ünlüler grubunun oylamasının ardından Çağrı 6, Hayrettin 4 ve Sergen 2 oy aldı. Bu nedenle Çağrı, ikinci eleme için adaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here