Home Uncategorized Survivor 16 Şubat iletişim ödülünü kim kazandı, ödülü kim aldı?

Survivor 16 Şubat iletişim ödülünü kim kazandı, ödülü kim aldı?

0
207

Survivor 2021 Ünlüler – Gönüller heyecanı sürüyor. Yarışmayı pür dikkat takip eden izleyiciler, merak ettikleri konuları da internette araştırıyor. Survivor 2021 16 Şubat Salı iletişim ödülünü kim kazandı, ödülü kim aldı? İşte detaylar…

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında birçok konu merak ediliyor. Bugünün merak edilen konusu da iletişi yarışmasını hangi takımın kazandığı oldu. Konuyu merak eden izleyiciler internette araştırmalarını sürdürüyor. İşte merak edilen soruların yanıtı!

Survivor İletişim Ödülü heyecanı sürüyor. Gönüllüler hiçbir zaman bir değişim ödülü kazanmadıkları için, ödül törenine katılmak için dışarı çıktılar. Son yarışmada büyük başarılara imza atan gönüllüler ekibi ünlülere meydan okumaya devam etti. Seyirciler, “Survivor’un İletişim Ödülü’nü 16 Şubat’ta hangi takım kazandı?” Yarışma programı “Survivor 2021” TV8 ekranlarında gösterildi ve iki takım katılımcısı iletişim ödülü için yarıştı. Yarışmacılara verilen tüm yarışmalarda ve ödüllerde en kritik iletişim ödülü yarışması nefeslerini tutmalarını sağladı. Ünlüler arasında dokuzuncu kişi Doğan. 16 Şubat’ta Merve’yi Ayşe’ye karşı yönetti ve ünlüler takımının değişim yarışmasını kazanmasına yardım etti.

Survivor 16 Şubat iletişim ödülünü kim kazandı?

Sonunda sembol oyununu icra eden takımın iki ismi hem sembolü hem de ödülü kazandı. Gönüllülerin Poyraz’ı ve ünlülerin Gonca’sı bu logoyu aldı. Poyraz ile; Reşat, Hanzade ve Yunus Emre’ye Mercimek Balosu ödülünü verirken Gonca, Merve ve Melis (Melis) ile İlayda’yı (İlayda) seçti.

Salı gecesi yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler, ailelerinden ve arkadaşlarından her türlü haber almak için sosyal bir oyuna katıldı. Yarışmanın ödülü, arkadaşlarla WhatsApp iletişimidir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.