Survivor 18 Mart Perşembe ödül oyununu hangi takım kim kazandı? Ödül neydi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında heyecan sürüyor. Survivor 18 Mart 2021 Perşembe gününün ödül oyununu kimin kazandığı da merak ediliyor. Survivor 18 Mart 2021 Perşembe ödül oyununu kim kazandı, hangi yarışmacı ödül kazandı, ödül neydi?

Survivor 2021’in 50. bölümünde skor yarışmasını bozan TV8, ünlüler ve gönüllüler ekibi ödül yarışması için kıyasıya bir yarışma başlattı. Peki Survivor 2021 Grand Prix’sini hangi takım kazandı? 18 Mart Perşembe, işte detaylar …

“Survivor 2021” 50. bölümünde ünlüler ekibi ve gönüllüler ekibi, ödüllü yarışmada karşı karşıya geliyor. Gönüllü takımın 9-6 avantajı ile ödüllü yarışma devam etse de takım üyeleri hata yapmadığı için başarılı bir şekilde kazanan oldular. Gönüllü ekip ödül yarışmasını kazandı ve saç bakım seti duşu ile donatıldı, ardından soslu biftek, patates salatası ve makarna ızgara menüsü getirme hakkı elde etti.

Ünlüler ekibi ve gönüllüler ekibi iletişim oyununda yüz yüze. 9-9 skoru nedeniyle, Survivor değişim oyunu bayrak yarışında halen devam ediyor. Gönüllüler ekibinden Ayşe ve Steven, Ünlüler ekibinden Merve ve İsmail yarışmaya katıldı. Bayrak yarışmasının galibi Ünlüler takımıdır. Katılımcılar, aile üyelerinin e-postalarını okuma hakkına sahiptir.

2021’den sağ kurtulanlar arasında Aleyna Çalışkan bu hafta ilk aday. İkinci aday olarak eleme turunun adı Hanzade. Survivor 49. bölümde eleme potasında bir isim daha ortaya çıktı. Gönüllüler takımı arasında SMS oylamasında en çok oyu alan oyuncu Ayşe oldu. Ayşe, Yunus Emre’yi eleme adayı olarak atadı. Yunus Emre, Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Yunus Emre arasında ölen isimdir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.