Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Çelik: Beni çıtır çıtır yiyebilirler

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Öykü Çelik’in Survivor 2021’de ünlüler kadrosunda olacağı haberlere yansıdı. Öykü Çelik, Survivor 2021 başlamadan önce, yarışma hakkında açıklamalarda bulundu. Youtube’da katıldığı bir programda Survivor hakkında konuşan Güzel oyuncu Öykü Çelik, “Ekipte inanılmaz güçlü insanlar var, beni çıtır çıtır yiyebilirler” ifadelerine yer verdi. Öykü Çelik Survivor’a mı katılıyor? Öykü Çelik Survivor 2021 kadrosunda var mı? Öykü Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında? işte detaylar…

Survivor hayranları, heyecanla 2021 yılının gelmesini ve Survivor’ın bir an önce başlamasını bekliyor. Son zamanlarda en çok konuşulan konuların başında gelen Survivor 2021’de yarışacak yarışmacılar da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Survivor 2021’de ilk yarışmacının Cemal Hünal olduğu açıklamış ve programın formatının da Ünlüler-Gönüllüler olacağının sinyalini vermişti.

ÖYKÜ ÇELİK SÜRPRİZİ

Oyuncu Öykü Çelik de geçtiğimiz günlerde Survivor’a hazırlandığını açıklamıştı. Güzel oyuncu bu kez, Youtube’da yayınlanan bir programa katıldı ve Survivor hakkında açıklamalarda bulundu. YouTube’da yayınlanan Masa programına katılan Çelik, Survivor için “Şimdi değişik bir şey denemeye karar verdim” dedi. Yarışma için hazırlıklara başlayan Çelik şu ifadeleri kullandı: “Survivor’a gidiyorsun ama sen oyuncusun. Evet oyuncuyum ama bu Survivor’a gitmek istememi değiştiremez.”

“O kadar çok kişi var ki bizim sektörde Survivor’a gitmek isteyen. Sanırım en cesaretlilerinden birisi ben olacağım. Ben hiçbir zaman işin sonunu hedef koyan birisi olmadım. Bir yarış olur, ben o yarışı kazanmayı hedeflerim.” “Sonraki yarışı kazanmayı hedeflerim. Böyle böyle gittiğimde sonlara doğru gideceğime inanıyorum yarışmada.” “Ama birinci olabilirim lafı çok iddialı bir şey çünkü ekipte inanılmaz güçlü insanlar var. Yani beni çıtır çıtır yiyebilirler.”

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Babası futbol antrenörü olduğundan ve ailevi sebeplerden dolayı 11 yılda 9 okul değiştiren Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken geçirdiği talihsiz bir trafik kazası nedeniyle okulunu devamsızlıktan dolayı yarım bırakmak zorunda kaldı.

İlk olarak Selena ve Akasya Durağı dizilerinde küçük roller ile oyunculuğa başlayan Çelik, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luk Piyes’in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı.

2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul’un oynadığı “Nuri” dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı “Benim için Üzülme” adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı. Çelik son olarak ise Şeref Sözü ile ekranlarda boy gösterdi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.