Survivor 2021 Yiğit Poyraz kimdir? Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli? Survivor Poyraz sevgilisi, instagram hesabı ne?

Survivor 2021 Yiğit Poyraz kimdir? Survivor Poyraz kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli? Survivor Poyraz Instagram hesabı nedir?

0
174

2021 yılına damgasını vurmaya hazırlanan Survivor yeni sezoni, tv8 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkıyor. Survivor 2021 yarışmasının yeni sezonunda ünlüler ve gönüllüler yarışması izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Survivor 2021’de bazı yarışmacılar da izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz da merak edilen yarışmacılardan biri oldu. Survivor 2021 Yiğit Poyraz kimdir? Survivor Poyraz kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli? Survivor Poyraz Instagram hesabı nedir? İşte detaylar…

Survivor 2021’de izleyicilerin dikkatini çeken Poyraz, merak ediliyor ve internette de sıkça aranıyor. Survivor Poyraz’ı internette araştıran izleyiciler, yarışmacı hakkında detaylı bilgilere erişmeye çalışıyor. Survivor Poyraz hakkında merak edilenler haberimizde…

YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi.. Bodrum’da büyüdüğünü belirten Yiğit Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti ve eğitim hayatını sürdürdü.

2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümü kazandı. 1 yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü.

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here