Survivor 2021’in ilk bölüm tarihi belli oldu! Survivor ne zaman başlıyor?

TV 8 ekranlarının klasikleşen yarışma programı Survivor’da 2021 sezonu hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Programın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstelenen Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından zaman zaman da program hakkında detayları paylaşmaya devam ediyor. Survivor 2021’in ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı da merak konusu olmuştu. Acun Ilıcalı, ilk bölüm tarihin yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Survivor 2021 ne zaman başlıyor, ilk bölüm ne zaman, kimler katılacak?

SURVİVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Uzun süredir merakla beklenen Survivor 2021, 9 Ocak’ta ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki takım olacak.

TV8’in büyük bir merakla beklenen yarışması Survivor 2021 için artık geri sayım başladı. Hazırlıkları devam eden yarışmanın detayları da belli olmaya başladı.

BÜYÜK GÜNE SAYILI GÜN KALDI

Survivor 2021, bu yıl 9 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da TV8 ekranlarında yayınlanacak. Yarışmacı seçimleri için titizlikle çalışılan yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki takım oluşturuluyor.

İLK YARIŞMACI CEMAL HÜNAL

Yarışmayla ilgili detayları kişisel Instagram hesabından paylaşan Acun Ilıcalı, bu yıl için şuana kadar sadece oyuncu Cemal Hünal’ın gideceğini açıkladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.