Survivor 23 Şubat kim elendi Çağrı mı Yiğit mi? Exxen.com 23 Şubat SMS sonuçları!

0
213
survivor 23 şubat

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bir isim daha adaya veda ediyor. Survivor 2021 Ünlüler – Gönüllüler 23 Şubat 2021 Salı kim elendi Çağrı mı Yiğit mi? Survivor Ünlüler hangi yarışmacı adaya veda etti? Exxen.com SMS sonuçları halk oylaması ile bir isim puan durumuna göre adaya veda edecek.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021’de heyecan devam ediyor. Dominik’te süren yarışmada heyecan dorukta. İzleyicilere nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021’in 23 Şubat Salı günü ekranlara gelen bölümünde bir isim daha adaya veda ediyor. Peki Survivor’da kim elendi, giden isim kim oldu?

Survivor 2021’de nefes kesen anlar yaşanıyor. Son yılların en çok izlenen yarışmacılarından biri olan Survivor 2021, hem izlenme rekorları kırıyor hem de izleyicileri ekranlarının başında bu heyecana ortak ediyor. Survivor izleyicileri, nefes kesen yarışların ardından adaya veda edecek olan isimleri de merakla araştırıyor. 23 Şubat akşamı elenecek olan isim de belli oluyor.

Ünlüler takımından bir isim Survivor’da bu gece veda ediyor. Eleme adayları ise Çağrı ve Yiğit olmuştu. Hangi ismin adaya veda edeceği ise izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde aranmaya başladı. İnternette aranan konunun detayları haberimizde!

Survivor 23 Şubat kim elendi?

Survivor 2021 23 Şubat eleme adaylarının Çağrı ve Yiğit olduğunu söylemiştik. Elenen isim Yiğit oldu. Survivor 7. haftada ünlüler takımından Yiğit adaya veda etti.

Survivor 23 Şubat SMS Sonuçları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here