Survivor çağrı diskalifiye mi oldu, kovuldu mu? Çağrı Atakan elendi mi?

0
221

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında diskalifiye şoku yaşanıyor. Zaman Zaman diğer yarışmacılarla tartışan Çağrı’nın bu kez diskalifiye olacağı konuşuluyor. Survivor 2021 9 mart Salı neler oluyor? 9 Mart Salı Survivor Çağrı elenecek mi, diskalifiye mi olacak?

“Survivor 2021 Ünlü Gönüllüler Yarışması” Dominika’da tüm hızıyla devam etse de bu akşam 9 Mart 2021 Salı günü “Survivor 44” ün yeni versiyonunda gösterilecek. Acun Ilıcalı tarafından uzun süredir uyarıda bulunan Çağrı Atakan, bu kez yaş tahtasına basıldı. Acun Ilıcalı’nın yokluğunda kurtulan Ünlüler takım katılımcısı Çağrı Atakan yarışmadan ihraç edildi. 9 Mart’ta “Survivor 2021” in yeni versiyonunda acil durum toplantısı eleme toplantısının yerini aldı ve toplandı.

9 Mart (Salı) ekranlarda gösterilen “Survivor 2021” 44. bölümünde, iletişim oyununda işler karmaşık bir hal aldı. Acun Ilıcalı, Çağrı’nın Murat Ceylan’a tepkisine sert tepki verdi. Acun Ilıcalı acil toplantıda “Arkadaşıma karşı bu tür bir eylemi kabul etmiyorum” dedi.

Çağrı Atakan kovuldu!

Ekranda en çok izlenen oyun “Survivor 2021” bu yeni dizinin fragmanını şok etti. Ünlüler ve gönüllüler arasındaki iletişim oyunu, 9 Mart Salı akşamı ekrana gelecek “Survivor” 44. bölümde oynanacak. Survivor Ünlüler takım katılımcısı Çağrı Atakan, “Yeter mi sana ne olur?” Sözlerinin ardından Acun Ilıcalı’dan sert tepki aldı. Arkadaşlarına yönelik bu kampanyayı kabul etmediğini söyleyen Acun Ilıcalı, Çağrı’ya aldatıcı bir soru sordu. Şimdi, konferans görüşmesinin kararı insanların dikkatini çekecek mi?

Survivor Çağrı Atakan elemeyi kaybetti

Yeni bölümde “Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler” değişim oyunu oynanacak. Katılımcılar parkurda tekrar savaşacak ve aileleriyle iletişim kuracaklar. Maç sırasında sinirler çok gergin görünüyordu. Ünlüler ekibinden bir çağrı: “Bu ne demek özür dilemene gerek yok mu? Gönüllüler takımının içinden geçti, aynı zamanda gönüllüler ekibinin ünlülerini ve arkadaşlarını sakinleştirmeye ve onu uzaklaştırmaya çalıştı. Oyunun sunucusu Murat Ceylan olaya müdahale ederek, “Telefon yeter” dedi. Telefon, “Yeter” dedi. Senin için ne “Dedi. Ondan sonra, telefon bir yerde çalışıyordu ve Story’nin” Henüz bitmedi, yapacaksın. ” Bunu ilginç hale getirme.

Survivor Çağrı elendi!

Acun Ilıcalı, eleme komitesindeki bu olaylara “Arkadaşıma karşı yapılan bu eylemi kabul etmiyorum” diyerek tepkisini dile getirdi. Sonra “Ben şimdi istifa edeceğim, çok sevinirim. Kararını söyle bize” dedi. Bazı insanlar “ağlayan çağrı” nın neye karar vereceğini ve ne söyleyeceğini bilmek ister. Survivor’ın yeni bölümünde gözler ada konseyine dikildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here