Survivor Ekstra Murat Özarı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

0
223

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasının ardından Survivor Ekstra ekranlara geliyor. Survivor Ekstra yarışmasında yorumculardan Murat Özarı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor Ekstra Murat Özarı kimdir, kaç yaşında nereli, mesleği ne?

Survivor 2021 tüm heyecanı ile ekranlardaki yerini koruyor. İzlenme rekorları kıran Survivor yarışması Tv8 ekranlarında yayınlandıktan son Survivor Ekstra programı yayınlanıyor ve yarışma yorumlanıyor.

Birbirinden değerli yorumcuların yer aldığı Survivor ekstra yarışmasında yorumcular arasında yer alan Murat Özarı da izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Survivor Ekstra Murat Özarı kimdir?

Survivor Extra’nın yorumcusu Murat Özarı 49 yaşında. Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Coşkun Özarı’nın oğlu olan Coşkun Özarı, milli takımın efsane futbolcularından ve Galatasaray ile bütünleşmiştir.

Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve milli takımın eski antrenörlerinden Coşkun Özarı’dır. 1931’de İstanbul’da doğdu ve 2011’de 80 yaşında öldü.

Murat Özarı şu anda TV8’de Survivor Extra için yorumcu. Survivor Extra programında Sema Aydemir Apak, Furkan Dede ve Semih Öztürk de yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here