Survivor Steven Salam kimdir? Steven Salam nereli, kaç yaşında?

Survivor Steven kimdir? Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yer alan Steven Salam nereli, kaç yaşında? Survivor Steven Salam Instagram var mı?

0
235

Survivor 2021 gönüllüler kadrosu belli oldu. Kadroda yer alan Steven Salam da izleyiciler tarafından merak edilerek araştırılmaya başladı. Survivor Steven kimdir? Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yer alan Steven Salam nereli, kaç yaşında? Survivor Steven Salam Instagram var mı?

Son zamanların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor’ın 2021 kadrosu belli oldu. 9 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Survivor’da gönüllüler takımında yer alan Steven Salam izleyicilerin dikkatlerini üzerine çekti. Steven’ın kim olduğunu merak edenler de konuyu internette araştırıyor. Survivor Steven Salam kimdir? İşte detaylar…

SURVİVOR 2021 STEVEN SALAM KİMDİR?

Steven Salam Survivor 2021 Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. Survivor Steven, Demokratik Kongo Cumhuriyetinden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here