Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Sütaş personel alımı için iş ilanları yayınladı. Gıda sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan Sütaş personel alımı yapacağını açıkladı. Sütaş iş ilanları ve iş başvuru sayfası üzerinden adaylar firmanın ilanlarını inceleyerek başvuru aşamasına geçiş yapabilirler. Peki Sütaş açık kadrolar nedir, Sütaş iş ilanlarına nerede ulaşılır ve Sütaş hakkında kısa bilgilere haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sütaş Personel Alımı Açık Kadrolar

Sütaş kariyer sayfasından bünyesinde oluşan açık kadroları da paylaştı. Bu kapsamda Makine mühendisi, elektrik teknisyeni, bilgi güvenliği uzmanı, iş çözümleri proje yöneticisi ve genel başvuru ilanları yayınlamıştır. Sütaş iş ilanları sayfasına nereden ulaşılır?

Sütaş İş İlanları

Sütaş iş başvurusu ve güncel iş ilanları için adaylar firmanın resmi olarak kullandığı kariyer adresine giderek iş ilanlarının takibini yapabilir ve üye girişi, üye kayıt işlemlerinin ardından Sütaş iş başvurusu işlemlerini de gerçekleştirebilirler. Adaylar Sütaş iş ilanları sayfasını kopyalayıp tarayıcılarına yapıştırmaları gerekmektedir.

www.kariyer.net/firma-profil/sutas-sut-urunleri-a-s-9087-33965

Sütaş Çalışma Saatleri

İnternet üzerinden derlenen bilgiler neticesinde Sütaş çalışma saatleri 9 saat olarak belirtilmiştir. Sütaş personeli sabah 08:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında mesai yapmakta olup, öğlen 12:00’da yemek molası verildiği açıklanmıştır. Sütaş çalışma saatleri internet üzerinden derlenmiş olup doğruluğu kesin değildir.

Sütaş Hakkında

Sütaş 1975 senesinden bu yana sadece süt ve süt ürünleri alanında, sektöründe faaliyetlerini sürdürmüş ve günümüzde bu alanda çalışma ve faaliyetlerine devam etmektedir. Sütaş 3 ülkede bulunan 5 tesisi ile yıllık 900 milyon litrelik süt işleme kapasitesine sahip olup, müşterilerine 77 farklı çeşit olarak ürünlerini sunmaktadır.

Ayrıca Sütaş müşteri hizmetlerinin yanı sıra istihdamda sağlamakta ve 5 bin kişilik ekibi ile doğrudan istihdam sağladığını da açıklamıştır. 2018 verilerine göre Sütaş firmasının cirosu 3 milyar 183 milyon Türk lirası olarak gerçekleşmiştir.

Sütaş üretim tesislerinin yanı sıra çeşitli tesisleri de bulunmakta olup, bunlar uygulama çiftlikleri, eğitim merkezleri, yem fabrikaları ve enerji tesisleri gibi saymadığımız çeşitli tesisleri bulunmaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.