Suwen Tekstil halka arz ne zaman, oransal mı eşit dağıtım mı?

0
287
suwen tekstil halka arz

Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri olan Suwen Tekstil’in halka arz olacağı haberi geldi. Halka Arz Haber’in haberine göre Suwen Tekstil halka arz oluyor. Peki, Suwen Tesktil halka arz tarihi ne zaman, borsa kodu nedir? Suwen Tekstil halka arzı oransal mı eşit dağıtım mı? Suwen Tekstil kaç lot veriyor, borsa kodu nedir, hangi banka ve aracı kurumlarda var?

Son zamanlarda gelen halka arz haberlerinin ardı arkası kesilmez oldu. Türkiye’nin en büyük tekstil ürünleri üretim firmalarından biri olan Suwen Tekstil’in de halka arz olacağı öğrenildi. Halka Arz Haber’in paylaşımına göre Suwen Tekstil, halka arz için başvuruda bulundu.

Yatıcımlar, borsada işlem görmeye hazırlanan Suwen Tekstil hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, Suwen Tekstil kimin sahibi kim? Suwen Tekstil halka arz bilgileri nedir?

Suwen Tekstil şirket bilgileri

2005 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye’de kendi markası ve tasarımı ile üretim yapan, yüksek kalite, ulaşılabilir fiyatlar, fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet veren bir perakende firmasıdır.

Zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, kadınlara önemli anlarında konfor ve fayda odaklı bir yaklaşımla eşlik eder. Logomuz, kadınları mükemmel bir şekilde sembolize eden iki ikonla şekillenir “Kalp” ve “W”. “My body is so special” sloganı kadının kendine güvenini, asil şıklığını, romantizmi ve tutkuyu; kurumsal renklerimiz olan pembe, yavru ağzı, ekru ve pudranın eşsiz büyüsüyle vurgular.

İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo & bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır. Kasım 2017’de %51 Taxim Capital ortaklığı ile hem Türkiye’deki perakende ağını genişletmeyi hem de Doğu Avrupa, Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Afrika ile Orta ve Uzak Doğu Asya bölgelerine yayılmayı hedeflemektedir.

Suwen Tekstil halka arz bilgileri

Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş.

  • 4.360.000 Lot-340.000 Lot Ek Satış
  • Fiyat Aralığı İle Talep Toplama- Oransal Dağıtım
  • Paylar Yurtiçi Bireysel-Kurumsal ve Yurtdışı Kurumsal Yatırımcıya
  • 2021’in İlk Yarısında Arz Olması Planlanıyor

Suwen Tekstil taslak izahname için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here