Taner Ölmez ile nişanlısı Ece Çeşmioğlu 2021 yazında evleniyor

Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali Vefa ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Taner Ölmez, Fatih Portakal’ın Youtube kanalında yayınlanan programına canlı yayın konuğu oldu. Taner Ölmez, Fatih Portakal’a samimi açıklamalarda bulundu. Aşk hayatına dair bilgiler de veren Taner Ölmez, nişanlısı Ece Çeşmioğlu ile 2021 yılında evleneceğini açıkladı.

Mucize Doktor dizisinin Ali Vefa’sı Taner Ölmez, Fatih Portakal’ın Youtube kanalında yayınlanan programına katıldı. Taner Ölmez’in özellikle nişanlısı Ece Çeşmioğlu ile ilgili yaptığı açıklamalar magazin haberlerinin gündemine oturdu. Koronavirüs sürecinin evliliklerini geciktirdiğini söyleyen Ölmez, nişanlısı ile 2021 yazında evleneceklerini söyledi.

“BU YAZA EVLENİYORUZ”

Uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aile arasındaki bir törenle nişanlanan oyuncu, Fatih Portakal’ın “Aşk hayatın nasıl?” sorusu üzerine şunları söyledi: “Ben nişanlıyım, çok mutlu bir ilişkim var. Korona olmasaydı ben şimdiye evlenmiştim. Korona biterse bu yaza, bitmezse de çok az kişiyle nikah salonuna gidip kıyarız. Bunu da ilk defa senin kanalında açıklıyorum.”

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.