Home Medya Teşkilat 3. Bölüm TRT 1 Youtube izle! Teşkilat 4. Bölüm fragmanı yayınlandı...

Teşkilat 3. Bölüm TRT 1 Youtube izle! Teşkilat 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

0
207

TRT 1 ekranlarında yayınlanan yeni dizi Teşkilat, reyting oranlarının alt üst etmeye devam ediyor. 21 Mart 2021 Pazar akşamı 3. Bölümüyle ekranlara gelen Teşkilat dizisi, izleyicileri yine ekranlarının başına kilitledi. Teşkilat 3. Son bölüm tek parça full izle! Teşkilat 3. Bölüm TRT 1 Youtube Puhu Tv izle! TRT 1 Teşkilat dizisi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizi Teşkilat, Pazar akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Yayınlandığı her yeni bölümle adından söz ettirmeyi başaran dizi, izleyicilerin adeta odak noktası haline geldi. Diziyi merakla bekleyenler, Pazar akşamlarını da adeta iple çekiyor.

Teşkilat dizisi 21 Mart Pazar akşamı 3. Bölümüyle izleyicilerin evlerine konuk oldu. teşkilat dizisinin 3. Bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise konuyu internette araştırmaya başladı. Peki, Teşkilat dizisinin son bölümünde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar…

Teşkilat son bölümde neler oldu?

Serdar hayatının en büyük şokunu çok sevdiği Ceren’in hain olması nedeniyle yaşarken bir yandan da oyuna nasıl katılacağını düşünürken iç güvenlik tarafından sorgulandı. Uçak kazasının ardından ekip üyeleri resmen ölü ilan edildi ve aile üyeleri Mete’ye gitti. Mete ailesine acı haberler vermesine rağmen, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip üyeleri, kararlarının hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünüyorlardı.

İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatıyla Ceren ile ilişkisine devam etmek zorunda kaldı. Ekip, Ceren’i 24 saat izlediğinde; Ceren’den öğrendiği önemli bilgiler Serdar’ı öfke ve sorumluluk arasında seçim yapmaya zorladı.

Teşkilat 3. Bölüm izle

Teşkilat 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin 21 Mar akşamı yayınlanan yeni bölümünden sonra, 4’üncü bölümde neler olacağı da merak konusu oldu. Teşkilat dizisi 4. Bölüm fragmanı için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.