Home Medya Teşkilat dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Teşkilat ilk bölüm fragmanı

Teşkilat dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Teşkilat ilk bölüm fragmanı

0
195
teşkilat konusu nedir

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Teşkilat dizisi, dizi severler tarafından merak ediliyor. Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor, dizi kadrosunda hangi oyuncular var? Teşkilat konusu nedir, dizi nerede çekiliyor? Teşkilat 1. Bölüm fragmanı izle! İşte detaylar…

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte dizi, izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. TRT 1 ekranlarında ve sosyal medyada Teşkilat dizisi hakkında paylaşımlar görenler, dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak ederek araştırmaya başladı. Teşkilat dizisi hakkında merak edilenleri haberimizde derledik! İşte merakla beklenen dizinin ayrıntıları!

Teşkilat dizisi konusu nedir?

Ülkemizde yabancı istihbarat teşkilatlarının operasyonları her geçen gün artmakta, Ankara’daki SİHA fabrikasında terör saldırıları gerçekleştirilmektedir. Bu saldırının yabancı bir istihbarat teşkilatı tarafından düzenlendiği belirlenebilir. Bu saldırıların ardından MİT bünyesinde çok gizli bir ekip oluşturuldu. Ekip ülke için canlarını feda edecek, saldırıların arkasındaki güçleri belirleyecek ve olağanüstü şekillerde ortadan kaldıracak.

Televizyon tarihinde ilk kez Milli İstihbarat Teşkilatı’nın sıra dışı deneyimi elde edildi. Aynı zamanda en güzel sahneler aktarıldı. Türkiye ve dizideki gerçek olaylar tarihte gerçek kahramanlar tarafından desteklendi. Kötü adamlar kim!

“Teşkilat” dizisinin ortaya çıkmasıyla birlikte Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) kampüsüne ait görüntüler ilk kez kamuoyuna açıklanacak. MİT’in görev icra teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA / İHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyici ile buluşacak.

Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir?

TRT’den yapılan açıklamaya göre, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği yapımın başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin yer alıyor.

Teşkilat dizisi ilk bölüm ne zaman?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisi, ilk bölümü ile 7 Mart Pazar günü dizi severlerin karşısına çıkacak. Teşkilat, her Pazar TRT izleyicileri ile buluşacak.

Teşkilat 1. bölüm fragmanı

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.