Home Medya The Matrix 4 filmi ne zaman vizyona girecek, yayın tarihi! Matrix 4...

The Matrix 4 filmi ne zaman vizyona girecek, yayın tarihi! Matrix 4 fragmanı yayınlandı!

0
101

Efsane filmlerden biri olan The Matrix’in 4. Serisinin ilk fragmanı yayınlandı. Matrix 4’ün ilk fragmanını görenler, konuyu internette araştırmaya ve filmin vizyon tarihini de araştırmaya başladı. The Matrix 4 ne zaman yayınlanacak? The Matrix 4 filmi vizyon tarihi ne zaman?

Matrix 4’ün geleceğini belirledikten sonra, başrol oyuncusu Keanu Reeves (Keanu Reeves) filmin ne zaman vizyona gireceği konusunda ikna edici bir açıklama yaptı. Reeves, Covid-19 sürecinin Matrix 4’ü etkilemeyeceğini ve belirli bir tarihte vizyona gireceğini belirterek, filmin vizyona girme tarihinin 22 Nisan 2022 olduğunu açıkladı.

Keanu Reeves, Bill & Ted film serisinden 30 yıl sonra hayranlarıyla yeniden bir araya gelen “Bill and TED 3: Facing the Music” filminde konuşuyor Keanu Reeves (Keanu Reeves), Matrix 4 hakkında önemli bir açıklama yaptı. Salgın nedeniyle çekimin ne kadar süreceğini ve çekimin ertelenip ertelenmeyeceğini söyledi, “Performans devam etmeli” dedi.

Devam eden açıklama “Biliyorsunuz, bazı etkili ve iyi tasarlanmış anlaşmalar var. Film prodüksiyon hızımız etkilenmedi veya kesintiye uğramadı.” Bence herkes bu projeyi seviyor, “diye açıkladı Reeves,” The Matrix 4 “Çekim kesintiye uğramadı.

Reeves, 19 yıllık sıkı çalışmanın ardından, filmin en iyi versiyonu için bir kez daha çok çalıştıklarını vurguladı. Reeves, “The Matrix 4” yayın tarihinin 22 Nisan 2022 olduğunu duyurdu. Lana Wachowski (Lana Wachowski), “The Matrix” serisinin ilk üç filminin senaristi ve dördüncü filmin senaristi.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.