Home Bilim ve Teknoloji The Room 5 ne zaman çıkacak? The Room 5 Android IOS çıktı...

The Room 5 ne zaman çıkacak? The Room 5 Android IOS çıktı mı, ne zaman?

0
291

Fireproof Games tarafından yapılan dünyanın en çok indirilen mobil oyun serilerinden The Room, oynayanları farklı serüvenlere sürüklüyor. Son olarak The Room Old Sins ile birçok oyun severi etkileyen Fireproof Games’in The Room 5’i ne zaman çıkaracağı merakla bekleniyor. The Room 5 ne zaman çıkacak? The Room 5 Android, ios çıktı mı? gibi araştırmalar da sıkça yapılmaya başladı. işte oyun hakkında detaylar…

Son yılların en çok indirilen ve oynanan mobil oyunlarından biri de şüphesiz ki The Room serisi. İlk olarak serinin ilk oyunu olan The Room’u 2012 yılında piyasaya süren FireProof Games daha sonra oyunu geliştirerek devamını getirdi. Firepoof Games, 2012 yılından sonra 2013 yılında The Room 2’i çıkardı. Daha sonra oyun firması, 2015 yılında The Room 3 2018 yılında da The Room 4 Old Sins ile birçok oyun severe erişti.

Hem android hem de ios kullanıcılarına The Room serisi oyunlarını sevdiren FirePoof Games, oyunların merakla beklenmesine de neden oldu. The Room oyunlarının tadına varan oyun severler, The Room 5’in ne zaman çıkacağını da araştırmaya başladı.

The Room 5 ne zaman çıkacak?

Fireproof Games aslında oyunun 5. Serisi olan The Room’u bir kez daha piyasaya sürdü. Ancak bu sürüm sadece mobil platformlarda yok. Birçok oyun mağazasında bulunan ve 26 Mart 2020 tarihinden bu yana satışta olan The Room VR A Dark Matter isimli oyunun mobil oyun mağazalarına ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.