The Witcher 3 Wild Hunt Steam’de yüzde 80 indirime girdi

CD Project tarafından piyasaya sürülen ve normal fiyatı 60 TL dolaylarında olan The Witcher 3 Wild Hunt Steam’da indirime girdi. Oyun yüzde 80 indirimle 11,99 TL’den satışa sunuluyor.

The Witcher 3 Wild Hunt, tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun son zamanlarda gösterilen rağbeti de aştı ve Steam’da büyük bir indirime gitti. 60 TL fiyatla alıcı bulan The Witcher 3 şimdilerde 11,99 TL’den satılıyor.

The Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etkili sonuçlarla dolu görsel olarak büyüleyici bir fantezi evreninde geçen, hikaye odaklı bir açık dünya RPG’sidir. The Witcher’da ticaret şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek unutulmuş mağaralarla zengin geniş bir açık dünyada bir kehanet çocuğunu bulmakla görevlendirilmiş profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia olarak oynuyorsunuz.

KİRALAMA İÇİN SON DERECE EĞİTİMLİ BİR CANAVAR SLAYER OLARAK OYNA

Erken çocukluktan itibaren eğitilmiş ve insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için mutasyona uğramış büyücüler, içinde yaşadıkları canavar istilasına uğramış dünyaya karşı bir denge sağlar.

Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve savaş sihri ile donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları korkunç bir şekilde yok edin.

Dağ geçitlerinde gezinen vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu kasabaların gölgelerinde gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.

Silahlarınızı yükseltmek ve özel zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve gecenin getirdiği diğer zevklerde harcayın.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.