Thodex kapandı mı, battı mı, neden girilmiyor? Thodex’e ne oldu?

Son zamanlarda kripto paralarda yaşanan dalgalı seyrin ardından bu kez de kripto para alım satımı yapılan borsa, Thodex’in kullanıcıları uygulamaya erişemedikleri yönünde şikayetlerini dile getirmeye başladı. Thodex çöktü mü, battı mı, neden açılmıyor? Thodex para neden çekilmiyor? Gibi sorular da internette sıkça aranıyor.

Yerli kripto para borsası olan Thodex, son zamanlarda kullanıcılarını endişelendirmeye başladı. Yatırımcıları, paralarını çekmek istediklerinde Thodex’in açılmadığını gördü ve konuyu da internette araştırmaya başladı. Şirketten bir açıklama bekleyen birçok yatırımcı, açıklama gelmemesi üzerine konuyu sosyal medya hesaplarından dile getirmeye başlamıştı.

Bazı kullanıcılar ise internet üzerinde bu konuyu enine boyuna araştırmaya başladı. Özellikle Thodex’in battığına yönelik çıkan iddialar da kripto para yatırımcılarını endişelendirdi. Peki, Thodex’e ne oldu, neden girilmiyor? İşte detaylar…

Thodex’ten konuya ilişkin açıklama geldi. Yapılan açıklamada ise aşağıdaki ifadelere yer verildi:

Thodex şirketi tarafından yapılan açıklamada sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son zamanlarda yaşanan çekim sorunları nedeniyle 20.04.2021 saat 20:00 itibariyle planlı bakım çalışması yapılmış bu çalışmanın ardından tüm sorunların giderileceği Thodex tarafından açıklanmıştı. Şu sıralar Thodex’e girmek isteyen kullanıcılar ise İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız açıklamasında bulundu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.