TikTok’ta nasıl para kazanılır, nasıl fenomen olunur? TikTok para kazanma ipuçları

Sosyal medya ülkemizde ve dünyada gelişmeye ve kullanıcılarını artırmaya devam ediyor. Gelişen ve değişen dünyada birçok sosyal medya platformu da insanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Son yıllarda en çok ilgi gören sosyal medya platformları arasında Tik Tok da var. Türkiye’de de milyonlarca insan Tik Tok kullanıyor. Bazıları bu sosyal medya platformuna içerik üretirken bazıları da sadece incelemek ve üretilen içerikleri izlemekle yetiniyor.

Tik Tok uygulaması, son yıllarda bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu uygulamada, para kazanmak da mümkün. Tik Tok üzerinden fenomen olan insanların para kazandığını öğrenenler, kendileri de bir fenomen olarak para kazanmanın yollarını arıyor. Peki, Tik Tok’ta nasıl para kazanılır? Tik Tok’ta nasıl fenomen olunur? İşte merak edilen soruların yanıtları!

TİK TOK ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR?

Son zamanlarda internet üzerinden para kazanmanıza yardımcı olan bir uygulama haline geldiğini görebilirsiniz. Ağırlıklı olarak 17-24 yaşındakilerin kullandığı Tik Tok ile başarılı olmak için kaliteli, eğlenceli ve sıradışı “Viral” başlıklar altında videolar yapmanız gerekiyor. Bu videolar ile canlı yayınlarınıza gelen izleyici sayesinde bir kitle oluşturabilir ve para kazanabilirsiniz.

TİK TOK PARA KAZANMA YOLLARI

Sponsor arayın ; Tiktok’ta bir sponsor bulmak için en az 50.000 takipçinizin olması gerekir. Sponsorlu markalar ve sizden reklam başvurusunda bulunacak kişilerin 50.000 takipçiye ihtiyacı var. E-ticaret ; videolarınızı gençlik e-ticareti için kullanabilirsiniz. Kısa süreli videolar oluşturabilir ve bunlardan bazılarını ürün ve marka tanıtımı için kullanabilirsiniz. Canlı yayın ; canlı yayın ile abonelerinizin sizi online olarak izlemesini sağlayabilirsiniz. Giderek artan sosyal medya hesabı ; Tiktok’ta çok sayıda takipçisi olan kullanıcılar için diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden hesabınızdaki kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz. Bunlarla bir sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Doğrudan diğer sosyal medya hesaplarınızda büyüyecek ve sosyal medya hesaplarınızda reklam verirken, hesabı tanıtarak veya satarak para kazanabilirsiniz. Kullanıcıları Youtube’a yönlendirin; favori videolarınızı YouTube’da paylaşarak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

TİK TOK’TA HEDİYE PUAN KAZANMAK

Uygulamada kazanmanın sınırı yoktur. Aktivitenize bağlı olarak puanlar 100 ile 1000 puan arasında değişir. Canlı yayını açtığınızda, aldığınız hediye nedeniyle paranız cüzdanınızda birikecektir. Hesabınızda birikmiş en az 20 $ olduğunda birikmiş paranızı alabilirsiniz.

TİK TOK’TA JETON FİYATLARI NE KADAR?

Sizler için bu uygulamada başarılı videolar izlemek ve canlı yayına katılan kullanıcılara bağış veya hediye göndermek istiyorsanız, öncelikle hesabınızda yeterli jeton bulundurmanız gerekir. 100 jeton 7 lira 500 jeton 35 lira 2000 jeton 134,99 lira 5000 jeton 349,99 lira 10000 jeton 699,99 lira

TİK TOK HEDİYELERİNİN FİYATLARI

Sevdiğiniz kullanıcılara gönderdiğiniz hediye simgelerinin fiyatlarını ve hesabı kullananlar için bu sembollerin karşılıklarının neler olduğunu merak edenler için; Asa ; göndericiye 17 TL’ye satılıyor. Hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenir. Gü l; Gönderene 25 kr. Hediyeyi alan kişi için 10 kr. Ödenir. Öpücük;  gönderene 17 TL’ye satılır. Hediye’yi alan kişi için 7 TL ödenir Para yağmuru; gönderene 105 TL‘ye satılır. Hediye’yi alan kişi için 65 TL ödenir. Yat; gönderene 850 TL‘ye satılır. Hediye’yi alan kişi için 350 TL ödenir. Spor Araba; gönderene 3.200 TL‘ye satılır. Hediye’yi alan kişi için 1.300 TL ödenir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.