TJK 25 Mart İzmir Şanlıurfa altılı ganyan at yarışı tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından düzenlenen İzmir ve Şanlıurfa koşuları başlıyor. Altılı ganyan oynayarak at yarışlarından para kazanmak isteyenler tahminleri araştırmaya başladı. 25 Mart 2021 Perşembe İzmir ve Şanlıurfa Altılı Ganyan At Yarışı banko tahminleri! TJK TV TAY TV canlı at yarışı izle!

At yarışı, son zamanlarda birçok insanın odak noktası haline geldi. At yarışından para kazanmak isteyenler günlük olarak tahminleri ve sonuçları araştırmaya başladı. Haftanın dördüncü gününde İzmir ve Şanlıurfa koşuları başlıyor. Koşulacak olan at yarışlarını takip etmek isteyenler için detaylar haberimizde…

Organizatörlerin organize ettiği at yarışı kulübünde Türkiye haftanın dördüncü günü başlıyor. Binlerce kişi internet ve ganyan bayileri olmak üzere iki önemli ilde yapılan maçları takip ediyor. Hazır tahminler ve banka kuponları hakkında birçok soru var. 25 Mart 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve İzmir at yarışı planlarının tahminleri ve duyuruları (izle) haberimizde.

At yarışları, at yarışı meraklılarının internet üzerinden araştırma yapmasına ve Ganyan satıcıları arasında takip etmesine neden olan koronavirüs salgını nedeniyle olmasa da, haftanın 7 günü binlerce insanı at yarışlarına katılmaya çekmiştir. Gerçek zamanlı koşma ihtiyacını sorgulayan altısı bir arada Ganyan spor meraklıları, canlı yayın bilgilerini, koşu süresini ve hangi jokeylerin yarışmaya katılacağını bilmek istiyor. Hazır kuponlar ve banka tahminleri hakkında da çok fazla araştırma var. Her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve at yarışları için incelemeler yazılıyor. İzmir ve Şanlıurfa’da yarın planlanan maçlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler yayınlandı ve tüm bilgileri sağlamak için buradayız. Ayrıca at yarışlarında gelirinizi artırmak için haberimizde okuyacağınız tahminlere göre kuponlar oluşturabilirsiniz.

Şanlıurfa yarışması, haftanın dördüncü günü 17.15’te başlayıp 21.00’de sona erecek. İzmir’de maç saat 14.00’da başlayıp 17.30’da sona erecek. Maçı TAY TV ve TJK TV’den canlı olarak izleyebilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.