Torku İş Başvuru Formu 2020

Torku iş başvuru formu yayınladı. Anadolu Birlik Holding tarafından yayınlanmış Torku iş başvuru formu üzerinden adaylar doğru ve eksiksiz bilgiler ile Torku’ya iş başvurusunda bulunabilirler. Peki Torku iş başvuru formuna nereden ulaşılır?

Torku İş Başvuru Formu

Gıda sektöründe hizmet vermekte olan Torku şirketi Anadolu birlik holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olduğu için iş başvuru formunu da ilgili holding üzerinde yayınlamıştır. Torku iş başvurusu için aşağıda verilen adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmalı ve Torku iş başvuru formu aracılığı ile iş başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  • www.abholding.com.tr/tr/icerik/detay/2661/is-basvuru-formu

Misyon ve Vizyon

Sürekli gelişen tedarik ve üretim zinciri ile tohumlardan masalara kadar tüketicilere güvenilir, doğal ve lezzetli ürünler sunmak

Vizyon; Tarımsal kalkınma yoluyla tarımsal ve endüstriyel entegrasyon alanında küresel ölçekte sürdürülebilir bir model şirket olmak.

mesaj; Ülkemizde ve dünyada sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak, başta ortaklarımızın yayıldığı alanlar, doğal ve sosyal çevreyi geliştiren yatırımlar yapmak, tohumlardan başlayıp sürekli gelişen tedarik ve üretim zinciri aracılığıyla masalarla biten tüketicilere güvenilir, doğal ve lezzetli ürünler sunma.

Şirket Hakkında

Torku, şeker üreticilerine katma değer katar, fabrika katkı maddesi olmadan doğal çikolata üretir.Türkiye hammadde olarak tanıtmak ve katma değer sağlayarak nihai ürüne dönüştürmek için Turku Şeker ve Çikolata Fabrikası kuruldu. Ortakların refahını artırmak amacıyla tarım sektöründe kalmak üzere oluşacak olan yeni tesisin 2010 yılında tamamlanmasının ardından tesis dünyadaki modern fabrikalardan biri haline geldi ve bu noktada öncelik her zaman katkı maddesi olmadan çikolata üretmek ve tüketici sağlığının ön saflarında yer almak.

2011 yılında kurulan fabrika, ürün çeşitliliğini artırmayı (un, şeker, çikolata, bisküvi, kek ve gofretli hamur işleri fabrikaları) hedeflemekte ve yerel pazarda önemli bir yer edinmeyi hedeflemektedir. 2013 tarihi itibarıyla gofret, bisküvi, kek ve yumuşak şeker ve cips sektörlerine yatırım yapılmıştır. Böylece tüketiciye “tohumlardan … yemek masasına …” adı altında sunulan ürün yelpazesi Konya Şeker Şirketi’nin garantisi ile garanti edildi.

Günümüzde katı ve paketlenmiş ürünler, tabletler ve pubların yanı sıra kakao, tatlılık, konfor ve sert şekerlerle otel kremi olarak pazarlanan diğer ürünlerden çeşitli çikolatalar üretilmektedir. Otelin kremi, ayrı ayrı ambalajlama hatlarında, ayrı ayrı paket ve kutularda süt ve kakao ile doldurulur. Bar ürünlerinde karamelli sert çubuktan, karamel ve fıstık veya fındık içeren sert çubuktan ve çikolata ve karışık meyve parçalarıyla kaplı sert çubuktan “bar veya gofret parmakları” alternatifleri sunulmaktadır. Başka bir satırda Madeleine, çikolata, fıstık veya otel dolması, disk çikolata dolması veya fıstık veya otel üretilir.

Katı şeker üretim tesisinde, katı şeker Turku markası altında çok çeşitli aromalarda üretilir ve buradan sıvı aromalarla dolu bir sert şeker farklı bir aroma ile pazara getirilir. Halawa fabrikasında ve 2010’dan beri her çeşit tatlı tatlı antep fıstığı ve kakao ile üretiliyor. Bunun yanı sıra, antep fıstığı, çikolata kaplı antep fıstığı, nane, sulkum sultanlar, krema ve kakaolu halgoum da dahil olmak üzere farklı halgoum türlerinden yüksek kaliteli ürünler üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadı

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.