Turex Turizm borsada ne zaman işlem görmeye başlayacak?

1-2 Nisan tarihlerinde talep toplayarak halka arz olan Turex Turizm’in borsada ne zaman işlem görmeye başlayacağı yatırımcılar tarafından araştırılmaya başladı. Turex Turizm borsaya ne zaman çıkacak, ne zaman işlem görecek? Turex hisseleri ne zaman satışa çıkacak?

Tureks Turizm (TUREX) halka arzın ardından 1-2 Nisan tarihlerinde talep toplamıştı. Turex’in halka arzına yatırımcılardan yine yoğun ilgi geldi. Borsa ile yakıından ilgilenen yatırımcılar, birçok banka üzerinden Turex’in halka arzına katılarak 29-30 hissenin sahibi oldu.

Yapılan halka arzın ardından ise Turex’in borsada ne zaman işlem görmeye başlayacağı merak konusu oldu. Perşembe ve Cuma günleri talep toplayan firmanın, öncelikle 5 Nisan Pazartesi günü halka arz sonuçlarını açıklaması bekleniyor. Halka Arz sonuçlarının açıklanmasının ardından ise birkaç gün içerisinde borsada işlem başlaması da beklenenler arasında yer alıyor.

Turex Turizm borsada ne zaman işlem görecek?

Turex’in borsada işlem göreceği tarih, özellikle pay sahibi yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. Ancak, borsa işlem tarihi henüz netlik kazanmış değil. Turex’in 7-8 Nisan tarihlerinde işleme girmesi ve sürekli işlem ile alım satımların başlaması bekleniyor. Turex’in halka arzını kaçıran ve alım satımların başlamasını bekleyen yatırımcılar da büyük bir merakla sürekli işlemin başlayacağı tarihi bekliyor.

NOT: İçeriklerimiz tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.