Türk Telekom Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türk telekom personel alımı yapacak. Telekomünikasyon sektöründe hizmet sunmakta olan Türk telekom farklı kadrolarda istihdam sağlamak üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Türk telekom hangi kadrolar için iş ilanları yayınladı, Türk telekom iş ilanları sayfasına nereden ulaşılır ve şirket hakkında kısa bilgiye haberimiz üzerinden ulaşarak bilgi edinebilmeniz mümkün olacaktır.

Türk Telekom Personel Alımı Açık Kadrolar

Telekomünikasyon alanında hizmet veren Türk telekom açık kadrolar ise; iş zekası analiz uzmanı, müşteri cihazları ve yönetim uzmanı, araştırma ve geliştirme operasyonları uzmanı, kıdemli kurumsal hizmet yönetimi uzmanı, tedarik kıdemli uzmanı, ara buluculuk ve hazırlama operasyon uzmanı, sipariş yönetimi kıdemli uzmanı, uyum uzmanı ve bt operasyon uzmanı gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı.

Türk Telekom İş İlanları

Firmanın kariyer adresine giderek güncel iş ilanlarını incelemek isteyen adaylar aşağıda verilen Türk telekom iş ilanları adresine giderek ilanları inceleyerek iş başvuru aşamasına geçebilirler. Türk telekom kariyer adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Çalışma Saatleri Nedir?

Firma resmi adresi üzerinden vermiş olduğu saatler ise haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirtmiştir. Mesai ve vardiya gerektirmeyen işlerde personeller 08:00 ile 18:00 arasında görev almaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırlarında şehir trafik yoğunluğu dikkate alınarak çalışma saatleri 07:30 ile 17:00 olarak uygulandığı da belirtilmiştir.

Türk Telekom Yemek ve Ulaşım

Firma personellerine görev aldıkları illere göre yemek çeki verdiğini belirtmiş olup Ankara ve İstanbul Genel Müdürlüğü çalışanları için servis imkanının olduğunu da belirtmiştir.

Türk Telekom Hakkında

Şirket 179 senelik tecrübe ile müşteri hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilklerinden birisi olarak faaliyetlerine başlayan Türk telekom günümüzde halen daha faaliyetlerini sürdürmekte ve bu faaliyetlerini sürdürmek için ise personel alımı iş ilanları yayınlamaktadır. Türk telekom firmasında görev almak isteyen adaylar yukarıda verilmiş detaylardan yola çıkarak iş başvuru aşamasını tamamlayabilir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.