Türkiye’de bugün öldürülen üç kadın kimdir? 3 kadın isimleri ne, hangi şehirler?

Türkiye bugün 3 kadın cinayeti ile birden sarsıldı. Son zamanlarda artan kadın cinayetlerine yenileri eklendi. Türkiye’de bir günde 3 kadın cinayetinin birden yaşanması, tedirginliğe de yol açtı. Sosyal medya, cinayete kurban giden 3 kadını hala konuşuyor. Canice öldürülen kadınların kimlikleri, hayatları, haklarındaki her şey de merak konusu oldu. Türkiye’de 29 Aralık Salı günü içerisinde öldürülen üç kadını derledik! Türkiye’de 29 Aralık Salı günü öldürülen 3 kadın kimdir? Türkiye’de 29 Aralık Salı günü cinayete kurban giden kadınlar, hangi şehirlerde öldürüldü? İşte detaylar…

Son zamanlar kadın cinayetlerindeki artış, sosyal medyanın gündeminde geniş yankı buldu. Kimi eski sevgilisi, kimi eski kocası tarafından öldürülen kadınlar, duyanların yüreklerini burktu. Kadın cinayetleri son bulmak bilmiyor. Türkiye’de 29 Aralık Salı günü 3 ayrı şehirde 3 kadın yine cinayete kurban gitti. Öldürülen kadınların kimliklerini merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Türkiye’de öldürülen 3 kadın kim? 3 kadın kim tarafından neden öldürüldü? 3 kadın hangi şehirlerde öldürüldü? İşte detaylar…

AYLİN SÖZER ÇAPAN – ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

Özel bir üniversitede öğretim görevlisi olarak görev yapan Aylin Sözer Çapan, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Kemal Delbe isimli şahıs tarafından hayattan kopartıldı. İstanbul Maltepe’de gerçekleşen olayda, Kemal Delbe isimli şahıs, Aylin Sözer’in üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Genç kadın feci bir şekilde hayatını kaybederken, Aylin Sözer Çapan cinayeti de Türkiye’nin gündemine oturdu.

AYLİN SÖZER ÇAPAN KİMDİR?

Aylin Sözer Çapan, Diğer, Eğitim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Aylin Sözer Çapan, 23 Mayıs 1972 tarihinde doğdu. Çapan, 2002 yılında Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde lisans, 2005 yılında yine aynı bölümde yüksek lisansını yaptıktan hemen sonra doktorasını tamamladı.

SELDA TAŞ – MALATYA

Selda Taş, çok sayıda sabıkası bulunan kocası tarafından öldürüldü

Malatya’da çok sayıda suçtan sabıka kaydı bulunan Mehmet Taş (40), eşi Selda Taş’ı  (38) başından tabancayla vurarak, öldürdü.

Selda Taş, çok sayıda sabıkası bulunan kocası tarafından öldürüldü

Olay, sabaha karşı Bostanbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Mehmet Taş ile eşi Selda Taş arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Mehmet Taş, eşini tabancayla başından vurdu. Selda Taş, kanlar içinde yere yığılırken, silah sesi üzerine çevredekiler polisi aradı.

İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesinin ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Selda Taş, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

VESİLE DÖNMEZ – GAZİANTEP

Gaziantep’te meydana gelen acı olay bugün gündemde yerini aldı. Bir kişi evinde rehin aldığı annesini pompalı tüfekle öldürdü.

Hacı Ali Öztürk Mahallesi’ndeki müstakil bir evin 2’nci katında yaşayan şizofreni hastası olduğu belirtilen Uğur Dönmez, öğleden sonra tüfekle annesi Vesile Dönmez’i pompalı tüfekle rehin aldı. Silah sesini duyanların ihbarıyla bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisler, Uğur Dönmez’e tüfeğini bırakarak teslim olması yönünde çağrıda bulundu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.