TV8 Paylaş Benimle programı nedir, ne zaman başlıyor, nasıl başvuru yapılır?

Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Paylaş Benimle isimli programın ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Paylaş benimle ne zaman başlıyor, programın formatı nedir? Paylaş Benimle nasıl başvuru yapılır?

Tv8 ekranlarında yepyeni bir program izleyicilerin karşısına çıkmak için gün sayıyor. Tanıtım videoları yayınlanan Paylaş Benimle programı, yakında Tv8’de yayın serüvenine adım atacak. Tanıtım videosunu izleyenler ise bu programın yayın tarihini merak edip araştırmaya başladı. Merakla beklenen Paylaş Benimle ilgili detaylar haberimizde.

‘Paylaş Benimle’ programının formatı nedir?

Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla ekrana gelecek Paylaş Benimle programının yapımını Talya Prodüksiyon üstlenecek. Programda, danışman psikolog kadrosuyla beraber ilgili denek ve platformlar başvuru yapan kişilerin hayatlarına dokunarak onlara fayda sağlamaya çalışacak. Paylaş Benimle’ye hayat hikayesini anlatmak isteyen 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilecek.

Paylaş Benimle ne zaman başlıyor?

Paylaş Benimle Programının merakla beklenen yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak programın Temmuz-Ağustos aylarında Tv8 ekranlarında başlaması bekleniyor.

Paylaş Benimle sunucusu Gökhan Çınar kimdir?

Gökhan Çınar, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde YÖK burslu olarak lisans eğitimini tamamlamış, ardından 2006 yılında Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiştir. Eğitim süresi boyunca Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde hem staj yapmış hem de psikolog olarak çalışmaya başlamıştır.

Kurucu ortaklarından biri olduğu Keşif Psikoloji’de psikoterapi alanında çalışmalarına devam eden Çınar, Oyun Terapileri Deneği’nin de kurucu üyelerinden biridir. Doktora eğitimini sinema-televizyon alanında yapan Çınar, 2019 yılında ‘Utançla Yüzleşmek’ adlı bir TEDx konuşması yapmıştır. Youtube’da ‘Bana Göre Tv’ adlı kanalda yayınlanan ‘Katarsis’ programının yapımcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.