Twitter’da TT olan Numanın Belgeseli nedir, ne demek? Numan kimdir?

Sosyal paylaşım platformu Twitter, özellikle gençlerin gündemi takip etmek adına kullandığı sosyal ağlardan biri olarak dikkat çekiyor. Twitter’da zaman zaman Trend Topic listesinde yer alan etiketler de konuyu bilmeyenler tarafından araştırılıyor. Twitter’da Numanın Belgeseli nedir, ne demektir, Numan kimdir? İşte detaylar…

Twitter’da zaman zaman neden trend topic listesinde üst sıralarda yer aldığı bilinmeyen etiketler yer alıyor. Gündemi takip eden insanlar, sosyal medyanın en etkili mecralarından biri olan Twitter’da girerek gündemden haberdar oluyor.

Dünyanın ya da Türkiye’nin farklı bölgelerinde meydana gelen olaylar, yaşanan sıra dışı ve önemli gelişmelerin yanı sıra, bazen de anlamsız ifadeler TT listesinde yer alabiliyor. Twitter’da gün içerisinde TT listesinin 1. Sırasında yer alan bir ifade de neden TT olduğu bilinmediği için merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Numanın Belgeseli kelime grubu, birçok kişinin bu ifadeleri kullanarak twit atması nedeniyle TT listesinde üst sıralarda yer buldu.

Konuyu bilmeyenler ise merak ettiklerini internette araştırmaya başladı. Ancak bu konuda net bir ifadeye de ulaşılamadı. Numanın Belgeseli ifadelerini görenler hemen ilgili etikete tıklayarak neler olduğunu öğrenmeye çalışsa da başaramadı.

Numanın Belgeseli ifadeleri hakkında konunun ne olduğunu bilmeden birçok kişi hala twit atmaya devam ediyor. Söz konusu ifadelerde yer alan Numan’ın da kim olduğu bilinmiyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.